Ліцеїсти за чисте довкілля

21 квітня 2018 року, в суботній дітей, учні Городищенського економічного ліцею долучилися до екологічної акції екологічного активіста Олега Білоуса щодо прибирання піщаного кар'єру.

Піщаний кар`єр є улюбленим місцем літнього відпочинку городищан. Однак протягом року тут накопичується багато сміття. Тому акція з прибирання тут стала вже традицією. Приємно бачити, що наші учні є небайдужими і готові провести вихідний день із користю для природи. Майже увесь день учні та дорослі збирали та сортували сміття. Такі екологічні акції на практиці дійсно вчать берегти та не забруднювати навколишнє середовище. Щира подяка кожному учневі Городищенського економічного ліцею, який долучився до прибирання. Окрема подяка організатору акції Олегу Білоусу за небайдужість та активну позицію. Також дякуємо за смачну піцу та шоколадні батончики. Будемо й надалі долучатися до таких акцій.