Заходи, події

День цивільного захисту

Відео "День цивільного захисту - 2018"

18 квітня 2018 року ліцей долучився до проведення Дня ЦЗ та показового об’єктового тренування  на тему «Дії керівного складу та сил цивільного захисту закладу у разі виникнення надзвичайної ситуації на об’єкті» спільного формування ОНЗ  - Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та Городищенського економічного ліцею. Нам вдалося зробити цей день креативним.

Згідно плану роботи проведено ліцейний квест для учнів 8-11 класів «У світі цивільного захисту» за участі директорів ЗНЗ шкіл району. Головна мета заходу: сприяти фізичному та духовному вдосконаленню учнів, згуртуванню учнівського колективу; розвивати знання, уміння, навички дій учнів  у надзвичайних ситуаціях, ефективну взаємодію у команді. Станції «Поінформований-захищений», «Обережно! Гази!», «Рятівна аптечка», «Виживання в лісі», «Рятівна медицина», «Монумент цивільному захисту» допомогли ліцеїстам розкрити основні правила дій у надзвичайних ситуаціях.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Ж.І.Здоренко (заступник начальника штабу ЦЗ) та учитель правознавства О.О.Муха (голова евакуаційної комісії спільного формування) стали активними учасниками засідання штабу ЦЗ. На даному практичному занятті О.О.Муха продемонстрував елементи перевірки знань працівників з питань цивільного захисту; Ж.І.Здоренко  висвітлила питання підготовчого періоду у проведенні Дня цивільного захисту.

Тренувальним елементом Дня для учасників навчально-виховного процесу ліцею стало відпрацювання практичних дій з евакуації за сигналом «Пожежа».

День проведено, але сподіваємось і віримо, що головне завдання і мрія кожного – щасливо жити під мирним небом, у мирній державі.