На крилах творчого натхнення

Любов до художнього слова та творчі таланти продемонстрували наші ліцеїсти під час ІІ Черкаського обласного Фестивалю-конкурсу юнацької творчості «КРИЛА – 2018», який проходив нещодавно у Черкаському державному технологічному університеті.

Конкурс проходив у трьох номінаціях: «Авторська поезія», «Театральне мистецтво» та «Художнє слово». До складу журі конкурсу входили видатні українські письменники, актори, діячі культури сучасності.

Наші ліцеїсти виступили у двох номінаціях:

• «Театральне мистецтво» - драматичний гурток «Дивограй» (Аміна Савенко, Володимир Дима, Владислав Маштабей ) під керівництвом вчителя української мови та літератури та керівника гуртків КЗ «Районний будинок дітей та юнацтва» Юлії Осадчої представили на розсуд журі інсценізацію «Сорочинський ярмарок»;
  • «Художнє слово» - учасниця гуртка «Дивограй» Вікторія Гарань представила уривок із «Марусі Чурай» Ліни Костенко;
  • випускниця нашого ліцею, а тепер студентка ЧДТУ Ірина Осадча виступила у номінації «Авторська поезія».

За підсумками конкурсу усі учасники отримали дипломи, яскраві враження та задоволення від творчого спілкування. Творчі таланти нашої учениці Аміни Савенко були високо оцінені поважним журі – вона отримала відзнаку в номінації «Краща жіноча роль».

Тож вітаємо наших театралів! Бажаємо натхнення, творчих успіхів і вдячної публіки!!!

Детальніше про подію можна дізнатися на сайті ЧДТУ