Заходи, події

Дивокрай Черкащини-2018

Вітаємо наших ліцеїстів: чудових переможців мистецького фестивалю "Дивокрай Черкащини". Перемоги здобули ліцеїсти члени драматичного гуртка "Дивограй" під керівництвом учителя української мови та літератури, керівника гуртків РБДЮ Юлії Осадчої

Неперевершеним виконанням уривку із роману Ліни Костенко "Маруся Чурай" вразила публіку учениця 11 класу Гарань Вікторія.  Інсценізація твору М. Гоголя "Сорочинський ярмарок" у виконанні Савенко Аміни, Дими Володимира, Маштабея Владислава змусила сміятися до сліз як глядачів у залі, так і поважне журі. Майстерність, артистизм, уміння володіти словом, емоціями, аудиторією була відзначена заслуженою перемогою - два перших місця!!! 

Артистична і натхненна учениця 9 класу Іванна Петренко в складній боротьбі серед учасників номінації "Хореографія" виборола ІІ місце. Вона презентувала чуттєву композицію "Дощ", у якій виступила і як автор, і як виконавиця. 

Вітаємо наших любих творчих ліцеїстів!!!!

А членам гуртка "Дивокрай" бажаємо успішного виступу фестивалі-конкурсі юнацької творчості "Крила", який відбудеться незабаром у м. Черкаси!!!!!!