Інноваційні рішення для освіти

17 березня 2018 року директор ліцею Надія Жуган стала учасником інноваційного тренінгового класу в Новій українській школі за участі заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея та директора ІМЗО Олега Спіріна, який відбувся в рамках Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти".

Наскрізною темою усіх спікерів заходу було впровадження в освітню діяльність сучасних інноваційних інформаційно-телекомунікаційних  технологій.  Без них неможливо реалізувати реформу освіти в країні загалом та державну програму «Нова українська школа» зокрема. З огляду на це держава виділила чималі кошти для створення Національної освітньої електронної платформи, якою незабаром зможуть користуватись не лише вчителі та викладачі, але й учні та їх батьки.

Ринок освітніх технологій в Україні стрімко розвивається. Він наповнюється не тільки давно апробованими зарубіжними розробками, але й, що не може не радувати, дуже якісним українським контентом.

Співзасновник компанії EdPro Андрій Табачин познайомив присутніх із комплексним електронним освітнім ресурсом – платформою MOZAIK та mozaBook – інноваційним ПЗ для інтерактивної панелі чи дошки, які схвально зустрінуті педагогами та нині почали активно впроваджуватися в Україні. МozaBook  урізноманітнює інструментарій для сучасного учителя за рахунок численних ілюстраційних, анімаційних і творчих презентаційних можливостей. Видовищні інтерактивні елементи і вбудовані додатки призначені для розвитку навичок, проведення дослідів і ілюстрування, пробуджують зацікавленість учнів і допомагають їм в більш легкому засвоєнні навчального матеріалу. Також було продемонстровано унікальний прилад, який став би в нагоді кожній школі – повноцінну цифрову міні-лабораторію Лабдиск, здатну за допомогою вмонтованих у пристрій датчиків швидко й точно вимірювати температуру, вологість, освітлення, рівень шуму тощо, а відтак може з успіхом використовуватись при вивченні практично всіх предметів початкової школи.