Заходи, події

Ділова гра "Суд"

Усім встати! Суд іде! Такими словами розпочали в стінах Городищенського районного суду Черкаської області інтегрований захід (учителі правознавства Олександр Муха та зарубіжної літератури Жанна Здоренко) старшокласники Городищенського економічного ліцею.

У полі зору учасників дійства твір "Анна Кареніна" Льва Толстого. Адвокати, прокурори, секретар та судовий розпорядник - працювали як єдиний злагоджений механізм. По-справжньому хвилювалися свідки. Реалістичність подій зашкалювала!!! Часом подих перехоплювало, а до реалій повертало тільки почуття гордості за ліцеїстів, які вправно доводили, апелювали, демострували знання тексту твору, надавали документи та відеодокази …. і це все багатою, прекрасною літературною мовою. 
Виважений та справедливий суддя Аміна Савенко, вправно керувала процесом та виголосила справедливий вирок. А ще була цікава екскурсія установою та дуже смачний тортик від працівників суду із зображенням судової атрибутики. Кращої профорієнтації й не придумаєш. Ми дуже вдячні працівникам Городищенського районного суду за теплий прийом та співпрацю.

За матеріалами Ірини Маранської