Зустріч з еко-волонтером

Ми повинні діяти сьогодні, щоб бути успішними завтра! Під таким гаслом відбулася зустріч ліцеїстів-одинадцятикласників з відомим в районі екологічним активістом Олегом Білоусом.

Захід пройшов позитивно та весело 29 січня. Ініціатор зустрічі Олег Білоус  провів надзвичайно цікаву годину спілкування під, час якої учні дізналися багато важливої інформації про вплив людини на навколишнє середовище та проблему утилізації відходів.  Матеріали міні-лекції вразили ліцеїстів своєю різноманітністю, дозволили виокремити ключові аспекти екологічних проблем. Учні взяли активну участь у жвавому обговоренні екологічної ситуації в місті та районі. Завдяки відвертому стилю спілкування Олега з аудиторією кожен учасник зустрічі зміг усвідомити, який вплив людина має на довкілля та навколишнє середовище і, що справа збереження довкілля в наших руках.