Свято знавців математики

Весело й пізнавально розпочався семестр у ліцеї. Традиційна низка тематичних тижнів проходить у закладі. Першим протягом 22-26 січня проходив тиждень математики. Протягом тижня кожен ліцеїст мав можливість потрапити у фантастичний, математичний світ.

За допомогою учнів 11-А класу були організовані «Веселі перерви». Діти розв’язували математичні ребуси та логічні задачі, відгадували загадки, грали в комп’ютерні ігри. Учитель математики Ґудзь Людмила Володимирівна вигадала і застосувала на практиці новий спосіб для кращого вивчення побудови графіків з допомогою яскравих стрічок. Учні 8-го класу вирушили в цікаву подорож до Країни Математики.  Двома командами  вони проїхали складним маршрутом, долаючи на своєму шляху різні перешкоди. Під час гри учасники були зібраними і дуже уважними. Перемогу у грі одержала команда дівчаток «Winx». Команда хлопчиків «Вар`яти» також показала цікаву та змістовну гру. Слід відзначити кращих гравців Онопрієнко Віру, Пестенкова Дмітрія, Дудко Яну, Качур Ангеліну, Забожка Артема та Пустовіта Владислава.

Креативно пройшов «Математичний батл» у 10-А класі У нелегкій боротьбі перемогу виборола команда «Герони», команда «Піфагори» посіла ІІ місце. Змагання проводилися на інтерактивній дошці з використанням різноманітних вправ он-лайн ресурсу LearningApps. Кращі знання продемонстрували Черняк Ярослав, Ломакіна Світлана та учениця 10-Б класу Лабик Анастасія. Також учні 10-х класів мали змогу позмагатися у грі під назвою «Математичний дартс». Юні математики виявили винахідливість, кмітливість, вміння розв’язувати логічні задачі. Час пройшов швидко та весело.

Все ж таки є щось в математиці, що викликає людське захоплення!