Заходи, події

EdCamp Nosachiv

    11 січня група учителів ліцею відвідала с. Носачів Смілянського району, де на базі Носачівської загальноосвітньої школи за підтримки команди EdCamp Ukraine відбулася регіональна (не)конференція міжнародного вчительського руху EdCamp на тему «Освітнє середовище з дитиною в центрі».

     Завдяки нестандартній формі проведення заходу вчителі мали унікальну можливість ознайомитися з сучасними тенденціями в освіті на двох експертних паралелях, які провели для них спікери – фахівці з Києва, Черкас, Городища і Сміли, та на вчительській паралелі, де педагоги ділилися власними напрацюваннями, обговорювали важливі проблеми шкільного життя.
У регіональні (не)конференції міні-EdCamp Nosachiv взяло участь більше 100 педагогів і 17 експертів з чотирьох областей України. Всі вони отримали можливість долучитися до спільноти відповідального вчительства, отримати інтерактивний професійний досвід, відчути себе "агентами змін" та "БІЛИМИ ВОРОНАМИ"! Унікальний дискусійний формат заходу, нестандартні організаційні рішення, креативність, атмосфера тісної співпраці і творчості – цим запам’ятається (не)конференція міні-EdCamp Nosachiv, яка, безперечно, матиме «ефект довгого хвоста», що виявиться у нових педагогічних ідеях і проектах, спільній діяльності вчителів, у продовженні дискусій та обговорень у педагогічних колективах.