Заходи, події

Поетичні зустрічі

Найпростіший спосіб виховання грамотних та думаючих дітей - це навчити їх читати, а головне - показати, що це дуже приємне захоплення!!! У ліцеї відбулося друге у цьому навчальному році засідання любителів книги. Хочеться відзначити, що кількість членів Клубу читачів збільшується.

Є й такі, яким цікаво послухати презентацію книги (звичайно, непрограмованої), а потім узяти та й самому прочитати. А читають діти різні жанри творів, цікавляться історією, пригодами, психологією, детективами і просто життєвими історіями. Автори - як і сучасні українські, так і іноземні: Василь Шкляр, Люко Дашвар, Ліна Костенко, Григорій Гусейнов, Пол Екман, Пола Гоукінз, навіть Данте цікавить. Розумію, що істинні слова: " Якщо ви не цінуєте книгу, ви не цінуєте інформацію, культуру, мудрість. Ви шкодите майбутньому! " Читайте й наповнюйтесь!

                                                                                                   Приїжджайте частіше додому, 
                                                                                                   Щоб не мучила совість потому. 
                                                                                                   Ні грошей не привозьте, ні слави -
                                                                                                   Будьте з рідними ніжні й ласкаві... 
                                                                                                                                                  Микола Луків.
 
Хіба не можуть не зворушити ці рядки? Вони проникають до найпотаємніших глибин душі. І як приємно зазначити, що городищани мали змогу почути та побачити самого поета на нашій землі. Микола Луків - український поет, член Спілки письменників України, Заслужений діяч мистецтв України, головний редактор журналу "Дніпро", автор улюблених пісень українців "Росте черешня в мами на городі", "Половина саду квітне", "Приїжджайте частіше додому" та ін. Незабутні враження від слова, від пісні, від таланту... Натхнення!!!

Юлія Осадча, учитель української мови та літератури