Вітаємо Бурлаку Олену Вікторівну!

За результатами конкурсних випробувань Бурлака О.В. стала переможцем (І місце, номінація «Історія») обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель – 2016» і буде представляти Черкащину на Всеукраїнському рівні.

У ІІ (обласному) заочному турі  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» взяло участь 88 вчителів історії, математики, англійської мови та предмета «Захист Вітчизни» із усіх районів та міст нашої Черкащини.

Під час відбіркового дистанційного етапу оцінювались авторські Інтернет-ресурси (педагогічні сайти) конкурсантів, телекомунікаційне представлення ними власного педагогічного досвіду. Крім цього, в режимі он-лайн учасники конкурсу проходили тестування фахової компетентності.  За результатами відбіркового етапу за рейтинговою системою визначено по три фіналісти у кожній номінації.

До визначення учасників фінального етапу  були залучені не лише науковці й педагоги-переможці цього Конкурсу у попередні роки, а й представники районних (міських) методичних служб. Це дало змогу підвищити прозорість та об’єктивність оцінювання.

Згідно з результатами випробувань  дистанційного відбіркового  етапу перші три місця у номінації посіли такі учителі (номінація «Історія»):

1.Бевза Юлія Вікторівна, учитель історії Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №20 Черкаської міської ради.

2.Бурлака Олена Вікторівна, учитель історії Городищенського економічного ліцею  Городищенської районної ради.

3.Михайлова Ганна Дмитрівна, учитель історії Тальнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія» Тальнівської районної ради.

На фінальному очному етапі  ІІ (обласного) туру Конкурсу були проведені такі випробування:

Представлення  власної педагогічної ідеї (з мультимедійною презентацією, час – 5 хвилин), співбесіда.

Перегляд відеоуроку з фаху та самоаналіз.

Електронне тестування фахової компетентності.

Розроблення та захист  навчального проекту за темами, визначеними журі Конкурсу.

Майстер-клас, який ілюструє власну педагогічну ідею (час – 15 хвилин).

Розробка конспекту уроку з теми, визначеної членами журі.

У третій конкурсний день, 27 січня 2016 року, відбулось фінальне шоу-нагородження ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016»!

На шоу були присутні почесні гості Голова Черкаської обласної ради Олександр Іванович Вельбівець та заступник Голови обласної державної адміністрації Віталій Володимирович Коваль,  а також керівники  та учителі загальноосвітніх навчальних закладів області, засоби масової інформації.

На фінал учасники конкурсу підготували домашнє завдання – творчу  візитівку  «Я – сучасний учитель» з використанням відеопрезентації.

Для нагородження переможців і фіналістів ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» були запрошені начальник Управління освіти  і науки Черкаської облдержадміністрації  Валерій Вікторович Данилевський і ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Миколаївна Чепурна, які вручили Дипломи і цінні подарунки.

Від видавництва «Основа» переможців і фіналістів привітала представник в Черкаській області  Марина Дмитрівна Підоплічко, вручивши кожному з них  безкоштовні карточки для передплати улюбленого журналу.

Бажаємо О.В.Бурлаці енергії, сил  і реалізації творчого потенціалу у підкоренні Всеукраїнської вершини. Ми віримо у Вас!