WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Заходи, події

Тиждень правознавства

   Традиційно на початку жовтня у ліцеї проходить Тиждень правознавства. 2 жовтня відбулася урочиста лінійка, під час якої учитель правознавства Муха Олександр Олександрович оголосив план проведення Тижня та оголосив про початок виборчої кампанії на посаду президента Ліцейної республіки.

3 жовтня відбулася посвята суддів Ліцейної республіки та обрання голови суду. Суддями стали Савенко Аміна, Гаспарян Артур, Коршак Тетяна, Добровольська Анна, Топалова Даря, Лабик Анастасія. Головою суду обрано Савенко Аміну.

У середу серед учнів 8 класу проводився конкурс малюнків на тему «Я і мої права». Переможцями стали: Пустовіт  Владислав та Луценко Марина. Цього дня відбулася зустріч учнів 10-х та 11-х класів із працівником поліції  інспектором ювенальної превенції, лейтенантом Краснюком Олександром Івановичем та директором районного центру соціальних служб сім'ї, дітей і молоді Буджерак Людмилою Вадимівною. Вони провели бесіду на тему «Я і мої права». Особлива увага приділялась питанням правовідносини у сім'ї, правопорушення неповнолітніх, перебування неповнолітніх у громадських місцях у вечірній час, шкідливі звички.

5 жовтня 2017 року відбулися дебати, у яких узяли участь кандидати в президента Ліцейної республіки Гаспарян Артур, Лисенко Юрій, учні 11-го класу та Петренко Іванна, учениця 9 класу. Ліцеїсти мали змогу ознайомитися із програмами кандидатів та остаточно обрати для себе президента на Ліцейних дебатах.

6 жовтня 2017 року в Городищенському економічному ліцеї відбулися вибори президента Ліцейної республіки із дотриманням усіх правил проведення демократичних виборів. Голоси виборців розподілились наступним чином: Гаспарян Артур - 54,3%, Лисенко Юрій - 28,4%, Петренко Іванна - 13,6%. Усього в голосуванні взяли участь 81 виборець (учні та вчителі ліцею). Отже, за підсумками виборів Президентом Ліцейної Республіки обрано Гаспаряна Артура. ТОЖ БАЖАЄМО ЙОМУ ТА КОМАНДІ УСПІХІВ У РОБОТІ!