Екскурсія в Умань

Завершальним етапом, але не менш цікавим, у житті ліцею є пора літніх екскурсій. Розпочали ми її поїздкою в Умань. ПАТ Миронівський хлібопродукт" у рамках профорієнтаційної роботи, надав можливість учням 10 класів Городищенського економічного ліцею відвідати Уманський національний університет садівництва. Екскурсія включала в себе відвідування університету, бібліотеки старовинних книг, оранжереї,  дендропарку "Софіївка".

Усі учні були вражені поїздкою, отримали масу позитивних емоцій. В університеті нас привітно зустріли, викладач розповів усе основне про навчання у ВНЗ та підготовку до вступу, потім нас запросили поласувати чаєм та смаколиками. Викладачі університету презентували університет (історію, підрозділи, інфраструктуру, умови навчання, успіхи та досягнення). Особливо зупинились на умовах прийому студентів на перший курс. Учням сподобалась навчальна база університету та захоплення працівників університету своєю працею. Важливість сільськогосподарської галузі у житті українського народу не викликає жодних сумнівів. Ліцеїсти це зрозуміли, як тільки зайшли на територію університету. Такої любові та поваги до праці на землі ще не зустрічали. Учні відкрили для себе багато нового про аграрний сектор економіки України.

Значне захоплення викликала університетська оранжерея: діти були здивовані побаченими екзотичними деревами та тваринами. Далі нас чекала екскурсія по дендроголічному парку "Софіївка". Під час прогулянки дивовижними місцями гід розповідала захоплюючу історію парку та короткі відомості з міфології. У кінці поїздки телефони учнів були заповнені різноманітними селфі та яскравими світлинами. А протягом подорожі додому учні ділилися захопленими про екскурсію, професії аграрної галузі. Такі поїздки допомагають свідомому вибору майбутньої професії.