WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Гостини в гімназії

У День вишиванки учні восьмого класу Городищенського економічного ліцею здійснили поїздку в місто Корсунь-Шевченківський. Корсунська гімназія запросила наших восьмикласників відвідати їхній заклад.

Нас зустріли привітно та влаштували невеличку концертну програму, а також екскурсію навчальним закладом. Ми оглянули кабінети французької, зарубіжної літератури, української мови та української літератури та кабінет математики. Оформлення кабінетів дуже вразило учнів восьмого класу. Нас зустрічали привітні вчителі та учні гімназії, але найцікавіше нас чекало попереду. Ми познайомилися з класним керівником та учнями восьмого класу гімназії. Найцікавіше те, що учнів восьмого класу Городищенського та Корсунського ліцеїв по дев'ятнадцять осіб в класі. Але у Корсуні, хлопчаків тринадцять, а дівчаток - шість. А у нас навпаки. Тож вийшла рівновага.  Потім ми зібралися і всі дружно пішли в Корсунський парк, там на нас чекав квест від вчителів гімназії. Ми прийшли до пам'ятника видатного Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка і дізналися правила та умови квесту. Було дві команди та шість пунктів, де на нас чекали цікаві та повчальні завдання. На першій зупинці учитель танців вже виглядав нас, ми повинні були зтанцювати разом з ним та його асистентами. Наша команда справилася на відмінно. Потім ми з радістю побігли на наступне завдання, там на нас чекав учитель української літератури, нам задавали питання, в основному по життю Т.Г.Шевченка, але і з цим завданням ми справилися на відмінно. Далі завдання було трішки важче. Ми з нетерпінням бігли до станції історична. Учитель історії ставив питання по темах, які ми вивчали протягом восьмого класу, але й тут ми перемогли вчителя та справилися на відмінно. Потім учнів чекало ну-у дуже творче завдання, ми прибігли з новими силами та взяли олівці в руки і почали малювати на величезному аркуші паперу. Всі були задоволені цим завданням, діти приносили клей, олівці, бузок, різні квіти, щоб був гарний малюнок та хотіли довести, що вони насправді є патріоти України. Коли ми домалювали малюнок, ми сфотографувались на пам'ять та побігли за новим завданням. За творче завдання ми отрамали десять балів. Потім ми побігли на станцію музичну до чудового фонтану та пам'ятника двом закоханим людям Яну та Наталці. Там нас чекало дуже співоче завдання. Ми співали веселу та запальну пісеньку, посміялись від душі. За нашу творчість ми отримали і тут десять балів. Потім ми швиденько побігли на останнє завдання і тут теж  виявили свою творчість. Діти Корсунь-Шевченківської гімназії почали першими відтворювати в пам'яті вірші великого та славетного Кобзаря Т.Г. Шевченка. Але потім і наші учні розпочали декламувати поезії. Ми були горді за наших учнів, що виявили неабияке знання творчості Т. Шевченка. Нагородою учасникам квесту була смачна козацька каша на природі. Нам було дуже затишно та тепло. Ми сиділи біля річки, їли смачну кашу. Біля нас співали пташечки та шумів вітерець, це також додавало приємної нотки нашим враженням від екскурсії. Але це ще був не кінець, нас запросили на флешмоб до Дня вишиванки. Наша однокласниця Петренко Іванна проявила свої знання патріотизму та перемогла у невеличкому інтелектуальному конкурсі. На згадку про відвідини Корсуня вона отримала смачний шоколад та магніт з краєвидами міста. Потім з нами попрощалася гімназія і ми поїхали в наше рідне Городище. Ми запрошуємо Корсунь-Шевченківську гімназію до нас у ліцей. Сподіваємося, що це не остання зустріч з цими приємними та толерантними людьми. Тому учні восьмого класу Городищенського економічного ліцею висловлюють подяку цій чудовій гімназії та учительському колективу за гостину. Все було чудово!

Денис Тертичний, учень 8 класу