День пам`яті

День Пам`яті та примирення відзначає вся Україна у ці травневі дні. Ми вшановуємо всіх, хто постраждав від жахливої трагедії всього людства - Другої світової війни. Вшановуємо пам`ять героїв ,які ціною неймовірних зусиль подолали нацизм та його союзників на полях тієї війни.

У рамках відзначення 72 річниці завершення німецько-радянської війни 1941-1945 рр. учні 10-х класів Городищенського економічного ліцею побували на зустрічі з краєзнавцями та археологами у районній дитячій бібліотеці. Десятикласникам розповідали про події Другої світової війни, ведення розкопок з пошуку загиблих солдатів і встановлення їхніх особистостей. Також на зустрічі учнів вчили розрізняти бойові патрони, каски, одяг, ранці та інше спорядження радянських та німецьких солдатів. Тема зустрічі була особливо актуальною для учнів, оскільки саме зараз 10-класники вивчають передісторію Другої світової війни, досліджують міжнародні відносини напередодні війни та зародження вогнищ війни у світі у 1930-х рр. ХХ ст. Також учні ліцею відвідали пагорб Слави в м. Городищі, де вшанували земляків, які боронили рідну землю від нацистів у роки Другої світової війни. Відбувся тематичний мітинг, ліцеїсти поклали квіти до обеліску Слави.