Тиждень зарубіжної літератури

З 20 по 24 лютого 2017 року відбувся тиждень зарубіжної літератури. Ознайомившись із планом проведення, ліцеїсти розпочали подорож чарівним світом  літератури.

Перший день розпочався наповненням інтерактивного плакату «Що заважає сучасному підлітку читати книги», «Читацькі смаки сучасної молоді», на якому ліцеїсти висвітлювали власні думки щодо актуальності проблеми низького рівня мотивації до читання молодого покоління.

У рубриці «Нобелівський лауреат у галузі літератури» ліцеїсти отримали пізнавально-корисну інформацію.

Творчий конкурс «Мої перші кроки у літературі» порадував літературними шедеврами десятикласників. Завдання для учнів – переглянути матеріал життєвої історії і описати її у різних жанрах: есе, оповідання, казка тощо. Змістовними і цікавими є роботи: Добровольської А., Завродської Д., Гаспаряна А. – учнів 10-Б класу.

У вівторок відбувся літературний квест для учнів 10 класів, де  5 команд стартували на зустріч із Ф.М.Достоєвським і його романом «Злочин і кара». Перемогу здобула команда 10 класу у складі: Наталіча М., Гарань В., Гаспаряна А.

Підвищити інтерес до літератури допомогла гра «Хто зверху»(11класи). Учні розкривали світ героїв і власний, проводили паралелі між літературою і сьогоденням, перевірили знання творів і епох у зарубіжній літературі.

Середа зустріла ліцеїстів «Неймовірними історіями про кохання». Виразне читання поезії, рядки поетичного слова, історії про велике почуття Любові у житті і творчості письменників створило ауру ліричності, романтичності і поетичного сентименталізму.

Результатами голосування на найкраще виготовлення буктрейлеру є робота Наталіча М., Добровольської А. і Лисенка Ю.(10 клас, Ф.М.Достоєвський, роман «Злочин і кара») – І місце. Креативними і пізнавальними стали роботи: Наталіч М., Комиз А., Лютої Д.(8 клас, А де Сент - Екзюпері  «Маленький принц»), Луценко Д.(8 клас, В.Шекспір «Ромео і Джульєтта»), Гарань В., Рябоконя Е., Гарань М.(10 клас, Л.М.Толстой, роман «Анна Кареніна»), Мацькової І., Назарян М.( М.О Булгаков, роман «Майстер і Маргирита»)

Гра «Зірковий час» відбулася у 8 класі. Перемогу гідно вибороли Визнюк Н., Кирпата С., які отримували зірки за правильні відповіді на етапах   естафети запитань по зарубіжній літературі.

9 клас  отримав задоволення і позитивні емоції  від літературного шоу. Учні узагальнювали і розширювали знання із зарубіжної літератури.

Тиждень закінчився, але література продовжує нести світло одвічних цінностей і уроків у життя.