Співпраця з КНУ ім. Т.Шевченка

Цьогоріч з ініціативи Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка у ліцеї відбулась олімпіада з фізики для учнів, які бажають навчатися на фізичному факультеті цього ВНЗ.

Співпраця з вищими навчальними закладами України є важливим напрямом роботи ліцею. Розширення контактів у цій сфері дозволяє розширити профорієнтаційні горизонти ліцеїстів.

Олімпіада проходила під керівництвом завідуючого НДС КНУ ім. Т.Г.Шевченка Супруна Анатолія Дмитровича та вчителя фізики ліцею Клепка Ігора Володимировича. Наш ліцей було обрано для проведення олімпіади, оскільки наші випускники Галич Іван та Поліщук Владислав цьогоріч показали високий результат ЗНО з фізики. За підсумками олімпіади учні отримають запрошення для вступу в КНУ ім. Т.Г. Шевченка.