Зоряний олімп

День 08 червня відзначився в Городищенському економічному ліцеї ще одним святом – вручення свідоцтв про базову загальну освіту учням 9 класу.

У присутності гостей – батьків та друзів ліцеїстів – директор ліцею Надія Григорівна Жуган вручила перший документ про освіту дев’ятикласникам.  Традиційно учні звернулися із словами подяки до вчителів та класного керівника Шланчак Наталії Григорівни. Від імені батьків з вітальними словами до дітей звернулися Лисак Людмила Володимирівна та Мусієнко Олександр Васильович.

Свято супроводжувалося піснями, у виконанні дев’ятикласників, а ведучі  Осадча Ірина та Кучеренко Анна, випускники 11 класу, подарували присутнім незабутні спогади про дев’ятикласників, нагородивши їх відзнаками «Зоряний олімп» по номінаціях.

Бажаємо випускникам 9 класу добре відпочити та зустрітися на 1 вересня.