Семінари та конференції

Е-демократія в освіті

   16 березня 2018 року директор ліцею Надія Жуган відвідала м. Київ, де проходив Фестиваль кращих практик у сфері громадянської освіти та електронної демократії в навчальних закладах.

   Фестиваль проходив у межах проекту «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах». Захід підсумував активності, які партнери проекту впроваджували протягом року, щоб популяризувати інструменти та показати освітянам, що ці інструменти можна і потрібно використовувати у школах як під час виховного процесу, так і навчального.

  Проект впроваджується Асоціацією інноваційної цифрової освіти, Skills Academy Академією навичок, Українською студентською спілкою за підтримки швейцарсько-української Програма EGAP, яка виконується Фондом та партнерами. Програма Фестивалю включала навчальні сесії про можливості впровадження інструментів е-демократії у навчальних закладах, участь в якій взяли відомі вітчизняні експерти з питань е-демократії.

   Окрім того, виступили представники команд-переможців минулогорічного етапу національного конкурсу іт-проектів з е-демократії EGAP CHALLENGE, які перемогли у номінації освіта, та представили весь спектр вже існуючих інструментів е-демократії, які можна використовувати.