WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/kvmlm2/index.dhtml?template=20&sponsor=gditraffic&domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/kvmlm2/index.dhtml?template=20&sponsor=gditraffic&domain=ucoz.ws</a>.</p>

Семінари та конференції

Mini-EdCamp Чернігів

Білі ворони злетілися до міста легенд  - старовинного Чернігова. 8 грудня 2017 року більше 160 вчителів з 10 областей України, які хочуть змінювати освіту, зібралися у Чернігові на регіональну (не)конференцію Mini-EdCamp. Зібралися аби поспілкуватися та обмінятися досвідом з теми "Від крейди до IT: креативне вчительство Нової української школи". До заходу долучилася Маранська Ірина Андріївна, вчитель нашого ліцею.

EdCamp відрізняється від традиційної конференції тим, що педагоги до кінця не знають про що йтиметься на зібранні. Програма заходу формується самими учасниками в день проведення. Урочисте відкриття за участі міського голови, панельна дискусія, 18 експертів і експерток, скрайбінг подій, яскраві фотозони, незвичайна екскурсія княжим містом, нові знайомства та спеціальна дискусійна сесія від команди EdCamp Ukraine дала можливість зрозуміти: зміни мають відбуватися кожного дня. Їх треба робити самим.

Вдячність організаторам за комфорт, експертам за нові знання та натхнення на впровадження нових, нетрадиційних та ефективних методів навчання.

Гостинність та княжа велич, місто де жив і працював Михайло Коцюбинський, привиди і вампіри, скарби Івана Мазепи, Болдині гори й Антонієві печери, красива Десна - це все чим запам’ятається Чернігів!

А вже зовсім скоро міні (не)конференція EdCamp збере талановитих педагогів в Городищі.