WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/kvmlm2/index.dhtml?template=20&sponsor=gditraffic&domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/kvmlm2/index.dhtml?template=20&sponsor=gditraffic&domain=ucoz.ws</a>.</p>

Семінари та конференції

Тренінг програми Microsoft

 

Самоосвіта є однією з невід`ємних ознак сучасного вчителя. "Навчаючи учусь" - кредо ліцейних педагогів. Так, 1 листопада 2017 року в Городищенському економічному ліцеї учитель математики та інформатики Сотникова Софія Анатоліївна провела тренінг «Використання хмарних сервісів Office 365 в освітньому процесі»

для вчителів Городищенського району в рамках Програми Microsoft та Міністерства освіти й науки України «Партнерство в навчанні», що має на меті допомогти освітянам та школярам реалізувати свій потенціал повною мірою шляхом доступу до найсучасніших інформаційних технологій (хмарних технологій). Під час тренінгу учителі здобули необхідні навички для більш якісного та сучасного навчального процесу.