Семінари та конференції

Лідер у тобі!

22 жовтня 2017 року директор ліцею Надія Жуган взяла участь у тренінгу для директорів навчальних закладів України на тему "Лідер у тобі" за програмою "School Challenge", який відбувся у місті Києві на базі гімназії №136.

Семінар окреслив роль лідерських якостей особистості директора для розвитку навчального закладу, формування ефективної команди працівників, готовності колективу до інноваційної діяльності та змін у контексті Нової української школи.

Практична частина включала визначення профілю управлінських компетентностей керівника, опанування методиками формування організаційної та корпоративної культури. Також були затронуті питання важливості стратегічного планування діяльності навчального закладу, визначення місії, візії та перспектив розвитку школи у тісній співпраці й взаємодії адміністрації, педагогічного колективу, учнів та їх батьків.

Дякуємо Юлії Матвієнко,керівнику проекту та  громадській платформі Лабораторія Освіти за отримані знання і подальші перспективи співпраці!