Семінари та конференції

Літня школа хмарників

Влітку відбулася ІІІ літня школа вчителів-хмарників у Залізному Порті. Тема навчання «Хмарні сервіси OFFICE 365 як засоби формування новітнього навчального середовища школи».

Учні школи опановували найсучасніші хмарні засоби Microsoft Office 365, які дозволяють налаштовувати роботу школи й процес навчання учнів по-новому. Вчителі опанували наступні сервіси: електронна пошта Outlook, електронний календар, текстовий редактор Word Online, електронні книги Excel Online, електронний записник OneNote, редактори презентацій PowerPoint Online та Sway, One Note Classroom, Forms та Skype для бізнесу. Ми працювали у команді та захищали власну роботу. За успішну участь у тренінгу всі учасники отримали сертифікати компанії Microsoft. Особливі слова подяки висловлюю керівнику проекту Литвиновій Світлані. За підсумками навчання учасники школи отримали сертифікати.