Семінари та конференції

Управлінська школа 2017

      Директор ліцею Надія Жуган взяла участь у роботі VIII літньої управлінської школи з ІКТ «Закарпаття – 2017», яка відбулася 18 – 22 червня 2017 року в с.Синевирська Поляна Межигірського району Закарпатської області, на базі туристичного комплексу «Арніка». Тема літньої управлінської школи «Інформаційно-цифрова компетентність сучасного керівника навчального закладу».

     У літній управлінській школі взяли участь 90 керівників, заступників керівників і завідувачі кафедр ІКТ закладів освіти нового типу зі всіх областей України, методисти управлінь освіти і ОІППО, спеціалісти КНЕУ та ІМЗО МОН України та викладачі засобів ІКТ Закарпатської області.

       Після урочистого відкриття літньої управлінської школи, її учасники відвідали Центр реабілітації бурих ведмедів, Колочавську гірську школу, музей «Старе село» у супроводі професійних екскурсоводів, а також три варіанти старих шкіл, де все збережено і продемонстровано. Шкільні музеї такого рівня -  єдині в Україні!

        Наступні два дні учасники школи активно працювали з ІКТ. Особливо у турнірі «Стратегія фірми – 2017», під орудою Віталія Паздрія з КНЕУ, Як нагороду колеги отримали неоціненний досвід проведення подібних турнірів у себе в школі. Професор Марина  Золочевська з Харкова продемонструвала нові хмарні технології із застосуванням освітніх платформ Прометеус.

    Вдалою вийшла панельна дискусія на тему «Нові компетенції керівника» за участю спікерів: Петро Кіндюх (Ужгород), Юлія Бурцева (Краматорськ), Юрій Йовбак (Щасливе), Марина Золочевська (Харків), Ольга Сень (Горішні Плавні).

      На завершення управлінської школи учасники побували в Пилипецькій гірській школі та полонинах Боржави. Відбулась Прощальна Ватра із самостійним приготуванням на синевірському багатті виловленої на вудочку форелі.