Семінари та конференції

Інноваційний пошук освітян

27 квітня 2017 року заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею  Жанна Здоренко у складі делегації заступників директорів з навчально-виховної роботи Городищенського району відвідала ХХІІ обласну педагогічну виставку «Інноваційний пошук освітян Черкащини – 2017».

Головна мета виставки - інформування широкої педагогічної громадськості, органів державної влади і управління про новітні досягнення освіти Черкащини,  прискорення процесу трансформації перспективного педагогічного досвіду в широку педагогічну практику, виявлення творчих вчителів та педагогічних колективів, стимулювання пошуку власних оригінальних підходів до вирішення проблем удосконалення змісту навчально-виховного процесу підвищення престижу педагогічної праці у суспільстві.

У напрацюваннях відображені основні завдання, що сьогодні покладаються на освітню галузь. Превалюючою на виставці цьогоріч є тема національно-патріотичного виховання молоді і Концепція нової  української школи у   реаліях сьогодення.

У рамках проведення виставки відбулися методичні сесії,  флеш-семінари, авторські майстер-класи учителів, школи професійної майстерності, презентації роботи закладів, кабінетів, інтерактивне кафе. Ж.І.Здоренко взяла участь у  майстер-класі «Формування навичок самопрезентації педагога» (Артеменко Т.Б., методист обласного центру практичної психології і соціальної роботи КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР»), який  розкрив основні аспекти самопрезентації педагога; висвітлення пізнавальної і актуальної  інформації про складові іміджу вчителя.

Приємною новиною виставки є Дипломом управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації  «ЛІДЕР ОСВІТИ ЧЕРКАЩИНИ», яким нагороджено відділ освіти та методичний кабінет Городищенської райдержадміністрацій. Загальним висновком виставки є те, що інноваційний пошук освітян Черкащини – це творчість, інновації і цілеспрямований рух до формування і виховання майбутнього випускника, готового до  реалій життя.