Семінари та конференції

Обласний семінар

 

    18 жовтня 2016 року на базі КНЗ «Черкаський ОІПОПП» відбувся обласний семінар заступників директорів з навчально – виховної роботи гімназій, ліцеїв, колегіумів на тему «Моніторингові дослідження як одна з головних функцій управління».

    Під час обговорення було розкрито питання про моніторингові дослідження  як одну із головних функцій державно-громадського управління сучасним ЗНЗ; використання техніки структурування логічних рівнів у процесі моделювання моніторингових досліджень; застосування моніторингових досліджень в управлінні якістю освіти; використання елементів кваліметричних вимірювань у процесі атестації педагогічних працівників; моніторинг обдарованості; використання інструментарію україно-естонського проекту «Міксіке» в Україні.

    Ж.І.Здоренко, заступник директора з навчально-виховної роботи, учасник даного семінару, запропонувала на розгляд колег тему про моніторинг діяльності вчителя як елемент методичної роботи у навчальному закладі.

     Висновком проведення семінару є орієнтири перспективи впровадження досвіду колег у навчально-виховний процес гімназій, ліцеїв, колегіумів.