WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Досвід учителів

Запрошую на урок

 

З 12 грудня у ліцеї відбувся професійний марафон «Відкритий урок». Учителі гостинно відкрили двері для колег з метою обміну досвідом, педагогічними знахідками.

 У рамках фестивалю відбулися відкриті уроки: 8 клас: з фізики на тему «Теплоенергетика. Способи збереження енергетичних ресурсів»(І.В.Клепко); 9 клас – фізична культура «Гімнастика» (Н.М.Костенко); 11 - А клас – з української літератури «Іван Багряний. «Тигролови» як український пригодницький роман»(Н.Г.Шланчак); з геометрії – «Площі бічної та повної поверхонь призми та піраміди»(С.А.Сотникова);

10-А,Б класи – правознавство, зарубіжна література - урок-суд «Сучасний погляд на роман Ф.М.Достоєвського «Злочин і кара»(О.О.Муха, Ж.І.Здоренко);  майстерно і креативно проведено урок з трудового навчання «Основи технології виготовлення сувенірів із текстильних матеріалів»(І.М.Кирпата);  10-А, Б класи – факультативне заняття на тему «Secrets of success» із використанням матеріалів TED talks EDUCATION(В.А.Шастун).

          Особливістю проведених уроків є наявність креативного підходу, елементів традиційного уроку, змістовність, науковість, чіткість етапів проведення. Важливим чинником ефективності даних уроків є доцільність використаних форм і методів роботи.

          Дані уроки сприяють розвитку знань, умінь, навичок учня; спрямовують на пізнавальну активність і готовність до сприйняття і відтворення навчального матеріалу.