WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Досвід учителів

Майстер-клас у ліцеї

     

У ліцеї відбувся майстер-клас «Інформаційне забезпечення сучасного уроку історії» переможця Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у номінації «Історія» Олени Бурлаки для колег із Корсунь-Шевченківського району.

   Учитель поділилася досвідом застосування інформаційно-комунікаційних технологій у своїй роботі. Олена Вікторівна познайомила учасників із хмарним сервісом Office-365 та його інструментами для організації дистанційного навчання; охарактеризувала можливості персонального сайту вчителя для роботи з учнями, на прикладі власного сайту «Історичні студії».

   Окремо учитель зупинилася на досвіді застосування на уроках історії інтерактивних вправ, складених у програмі  Master Tool. Зупинилася на використанні традиційних інструментів Exel та Publisher Microsoft Office для візуалізації навчання та розвитку творчості учнів. 

   На завершальному етапі теоретичного блоку учасники взяли участь в інтерактивному опитуванні за допомогою програми Plickers, яка дозволяє здійснити швидку перевірку знань учнів.

   Під час практичної частини майстер-класу учасники зустрічі ознайомилися із сервісом для створення онлайн вправ LearningApps: зареєструвалися та створили власну вправу в мережі.

   Робота проходила у дружній та невимушеній атмосфері: гості активно включалися в роботу і виявляли жвавий інтерес до предмету зустрічі. Учасники обговорили позитивні аспекти та ризики використання в навчальному процесі інформаційно-комунікаційних технологій і дійшли висновку, що цей вид інновації, хоч і потребує виваженого підходу, має великий потенціал для підвищення ефективності роботи вчителя та підтримки інтересу учнів до навчання.