Літня школа "ЕРУДИТ"

Літня практика 10 класів

    Перший день практики учнів 10-х класів у 2016 році розпочався проведенням конференції, на якій колектив обговорив план проведення літніх практичних занять та екскурсій.

     На конференції виступили директор ліцею Жуган Надія Григорівна та класні керівники 10-А класу Галич Ольга Володимирівна та 10-Б класу Осадча Юлія Петрівна. Був проведений інструктаж по правилам безпеки життєдіяльності під час проходження практики та складений детальний план її проведення.

   Згідно плану в цей день ліцеїсти відвідали відділення «Райфайзен банку Аваль», «Приватбанку» та «Ощадбанку». Під час відвідування банків учні виконали практичну роботу, підготовлену вчителем економіки Жуган Надією Григорівною. Ліцеїсти з цікавістю слухали та задавали запитання працівникам банку.

     

      

ДЕНЬ ДРУГИЙ

31 травня

    Ліцеїсти презентували роботу банківської системи Городищенського району, відмітили, що банки опікуються своїми клієнтами та рухаються разом із прогресом, упроваджуючи новітні технології та послуги. Налаштована робота допомагає персоналу та клієнтам співпрацювати на високому рівні. Учні дізналися, як можна взяти кредит вигідно і під який відсоток, які пластикові картки найбільш популярні в банках, як можна отримати їх. Надіємось, що серед наших випускників будуть успішні працівники банківських установ нашої держави.

   З метою удосконалення комп’ютерної грамотності та перевірки рівня знань, умінь, навичок десятикласники пройшли веб-квест «Мандри Європою». Віртуальна подорож принесла багато позитиву.

 

ДЕНЬ ТРЕТІЙ

01 червня

    Сьогодні за планом – робота з психологом Лідією Петрівною Хоменко.  Лцеїсти опановували  настільну гру «Галопом по Европах»: вчилися ефективно розпоряджатися грошима, планувати подорожі, дізнавалися про особливості перебування за кордоном, а ще спілкувалися відкрито і щиро. Вдалося приміряти різні соціальні ролі, отримати від групи  схвалення своїх дій. Ліцеїсти вчилися бути відповідальними за свої рішення  та робити свій вибір.

     День пройшов змістовно та цікаво.

        

 ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ

02 червня

       З метою профорієнтаційної роботи десятикласники відвідали Городищенський центр зайнятості. Співробітники даного закладу радісно зустріли дітей і провели пізнавальну екскурсію по своїм робочим місцям. Охріменко Валентина Іванівна провела пізнавальну бесіду щодо питання безробіття, а також ознайомила із сучасними тенденціями ринку праці в Україні, дала рекомендації щодо пошуку роботи та працевлаштування.  Цей похід був для учнів пізнавальним, виховним та актуальним.

       

 ДЕНЬ ПЯТИЙ

03 червня

    Учні 10 класів відвідали Городищенський  районий суд. Були присутні на засіданнях, на яких розглядалося дві справи: за ст. 119 ККУ (вбивство через необережність) та за ст. 185 ККУ (крадіжка). Десятикласників надзвичайно вразила професійність судді Савенко Оксани Миколаївни. На завершення зустрічі вона розповіла про структуру роботи суду та переконалася в тому, що ліцеїсти також володіють певними уміннями і навичками.

      

 ДЕНЬ ШОСТИЙ

06 червня

    День шостий учні 8 та 10 класів відзначили участю в захоплюючому англо-патріотичному квесті, під час якого вони мали змогу проявити фізичну витривалість, вправність, кмітливість розуму, а також продемонструвати свої знання англійської мови. Змагання проходили в досить напруженій атмосфері, а перемогу здобула команда Брушневської Інни (Дима Володимир, Мазур Наталія, Гаврилюк Віталіна, Попов Максим, Мирошник Марія), яка змогла найкраще організувати командну гру й найшвидше подолати всі перешкоди на шляху до перемоги.

       

 ДЕНЬ СЬОМИЙ

07 червня

    Відбулася поїздка до Черкаського національного університету ім. Богдона Хмельницького для участі в літній економічній школі, яку організувала кафедра економічної теорії, інноватики та міжнародної економіки ННІ економіки і права. Десятикласники мали можливість зустрітися з кращими викладачами.  Кирилюк Є.М. д.е.н., професор, ознайомив присутніх із лекцією «Економіка знань та її можливості формування в Україні». Сотула О.В к.е.н., доцент, донесла до уваги слухачів лекцію «Для чого потрібні інститути та як вони регулюють поведінку суб'єктів». А Прощаликіна А.М. к.е.н., доцент, провела пізнавальний тренінг на тему: «Сучасні тенденції ринку праці в Україні. Рекомендації щодо пошуку роботи та працевлаштування».

      

ДЕНЬ ВОСЬМИЙ, ДЕВЯТИЙ

09, 10 червня

      Учні 10-А та 8 класів здійснили екскурсію до лісу. Насолоду й радість відчули від краси літньої природи, спілкування, розваг та смачної каші. А завершилася практика санітарно-гігієнічним прибиранням класних кімнат та підготовкою їх до поточного ремонту.

         Ось так пробігли літні дні навчальної практики.