Інноваційні школи Черкащини

Обласний семінар "Технології Lego"

16 березня 2018 року в КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар на тему: «Технології LEGO MINDSTORMS та цифрові вимірювальні комплекси EINSTEINTM: реальні кроки щодо використання», в роботі якого прийняли участь учителі інформатики Городищенського економічного ліцею Софія Анатоліївна Сотникова та Ігор Володимирович Клепко.

Керівник інноваційних проектів компанії ТОВ «БМС ТЕХНО» Роман Георгійович Шанідзе ознайомив учасників семінару з можливостями для навчання від поєднання технологій робототехніки LEGO MINDSTORMS та датчиків набору цифрового вимірювального комплексу EINSTEINTM: проведення інтегрованих уроків фізики, хімії, біології, інформатики, шкільного курсу робототехніки; вивчення явищ і законів предметів математично-природничого циклу шляхом використання інтерактивного підходу; втілення концепції STEM освіти в навчальний процес.

Методист навчально-тренінгового центру STEM-освіти КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР» Денис Олегович Ступак та завідувач центру STEM-освіти Юлія Миколаївна Зоря провели практикум з використання цифрової лабораторії EINSTEINTM на уроках.

Методист навчально-тренінгового центру STEM-освіти КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР» Богдан Степанович Безпоясний провів цікавий практикум з використання наборів LEGO MINDSTORMS при підготовці учнів до участі у різноманітних конкурсах та фестивалях з робототехніки. Богдан Степанович означив аспекти підготовки команд області до змагань FIRST LEGO LEAGUE та Всесвітньої олімпіади з робототехніки WRO.

Цимбал Микола Петрович, учитель Черкаської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка, розповів про особливості підготовки до змагань ROBOTICA Молодшої та Середньої Ліг.

Учитель математики та інформатики Сотникова Софія Анатоліївна означила основні аспекти впровадження STEM-освіти в Городищенському економічному ліцеї, використовуючи технології MINDSTORMS та MINECRAFT.