Олімпіади

На вершині Олімпу!

Блискучі виступи учнів Городищенського економічного ліцею на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки! Остапенко Вікторія, 9 клас - І (абсолютне) місце, Галич Іван, 11 клас - Диплом ІІ ступеня!

П’ять днів Житомирщина гостинно приймала учасників ХIХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. У IV етапі ХIХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки взяли участь  95 учнів з 24 областей України та міста Києва. Зокрема, це 45  учнів випускних класів, 26 десятикласників та 24 дев’ятикласників.

Юні економісти, виборюючи право бути кращими, аналізували актуальні питання економічної теорії, макроекономіки, міжнародної економіки, маркетингу та фінансів.

На олімпіаді панувала позитивна інтелектуальна атмосфера і всі залишились задоволеними як змаганнями, так і приємною атмосферою, доброзичливістю персоналу комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей».

Учасники олімпіади відвідали музей космонавтики С. Корольова та аеромобільну 95 бригаду.

Дев’яти та десятикласники щиро вдячні спонсорам Костянтину Передерію та Олександру Кондрату за надану можливість узяти участь в олімпіаді.

Закриття олімпіади проходило в актовій залі комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей».

Учасників, керівників команд та членів журі привітали: Вадим Калінін, голова оргкомітету, начальник управління освіти і науки Житомирської ОДА; Надія Гражевська, голова журі олімпіади,  професор, доктор економічних наук; Олена Бурлака заступник голови оргкомітету, методист вищої категорії Інституту модернізації змісту освіти.

ХIХ Всеукраїнська учнівська олімпіада з економіки ще раз довела: наше майбутнє та вітчизняна економіка будуть у надійних руках.

http://www.imzo.gov.ua/2016/04/04/nazvano-peremozhtsiv-hih-vseukrayinskoyi-uchnivskoyi-olimpiadi-z-ekonomiki/ - сайт МОН України