Олімпіади

Відзначення досягнень учнів

23 квітня 2019 року у приміщенні Городищенської  районної державної адміністрації відбулась урочиста зустріч з нагоди нагородження обдарованих учнів, які гідно представляли свої заклади освіти на районних, обласних та всеукраїнських олімпіадах із навчальних предметів, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, а також учителів, які їх підготували.

Щиро вітаємо команду ліцеїстів, які були відзначені на святі: Черняк Ярослав і Калюжко Іван, учні 11-А класу – переможці олімпіад з економіки, географії та математики, Лабик Анастасія, учениця 11-Б класу – з правознавства, Моргун Анастасія,  Петренко Іванна, учениці 10-А класу – з економіки і конкурсу-захисту робіт МАН в секції «Педагогіка», Харенко Каріна, учениця 10-Б класу – з правознавства, Холод Наталія, Кравченко Злата – учениці 9 класу - з англійської мови та конкурсу-захисту робіт МАН в секції «Правознавство», Багацька Софія, учениця 8 класу – з англійської мови, а також учителів ліцею, які підготували учнів-переможців обласних етапів – Надію Григорівну Жуган і Лідію Петрівну Хоменко.

Дорогі діти! Пишаємось Вами, Вашою наполегливістю на шляху до здобуття знань! Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, нових досягнень і перемог!

Учасників свята у стінах адміністрації приймали Василь Васильович Скринник – голова Городищенської районної державної адміністрації; Микола Васильович Панчишин – заступник голови Городищенської районної ради, які постійно підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління.

Відповідно до Програми роботи з обдарованими дітьми на 2016-2020 роки, найкращих учнів району та їх педагогів-наставників нагороджено грошовими преміями, батьків – подяками за створення належних умов для навчання та виховання всебічно обдарованих дітей, розуміння, уважне ставлення до їхніх потреб та інтересів, сприяння реалізації дитини як особистості. Діти отримали цінні подарунки від голів міської, сільських рад та об'єднаних територіальних громад.