Олімпіади

Відзначення переможців

25 травня директор ліцею Надія Жуган і учениця 10 класу, Остапенко Вікторія, стали учасниками церемонії нагородження переможців Всеукраїнських предметних олімпіад та інтелектуальних конкурсів, яка відбулася у великій сесійній залі Будинку рад у місті Черкаси.

«Черкаська учнівська молодь успішно справляється зі своєю головною місією – за партами здобуває знання та демонструє чудові результати на інтелектуальних змаганнях різних рівнів»,  зазначив Віталій Коваль, перший заступник голови облдержадміністрації, звертаючись до присутніх переможців.

Урочистою частиною заходу стало нагородження переможців всеукраїнських предметних олімпіад, інтелектуальних конкурсів, а також їхніх наставників.

Вітаємо переможців! Ви є справжньою гордістю Черкащини!

У Черкасах відзначено переможців всеукраїнських предметних олімпіад та інтелектуальних конкурсів - сайт Управління освіти і науки Черкаської ОДА

Довідково:

У ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад брав участь 51 учень із 9 районів і 3 міст області. 22 учні  із них стали переможцями.

Найбільшу кількість призових місць вибороли учні із  міста Черкас 15 учнів. Сільські школи дали нам 1 переможця.

6 переможців підготували учителі Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

По 2 переможця у Черкаській загальноосвітній школі № 32 і фізико-математичному ліцеї.

3 переможці - з Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12, Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Уманської міської ради.

По 1 переможцю має Іваньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради, Звенигородська школа № 3 Звенигородської районної ради, Городищенський економічний ліцей, Золотоніська школа № 1 Золотоніської міської ради, Черкаські спеціалізовані школи №17, 28, гімназія №31, колегіум «Берегиня».

Щороку зростає популярність Малої академії наук в області, яскравим показником чого є збільшення кількості наукових робіт, виконаних на високому рівні. 41 представник області взяв участь у цьогорічному фінальному етапі конкурсу-захисту, із яких 24 стали переможцями. У відсотковому відношенні це становить 59%, що на 7% більше, ніж минулого року. 3 перших місця, 8 других і 13 третіх – такими були досягнення фіналістів МАН.

Цьогоріч найпопулярнішими були секції технічного, історичного та філологічного відділень. Стовідсоткову перемогу в залік черкаської команди принесли учасники відділень математики, комп’ютерних наук, екології та аграрних наук, наук про Землю.

Серед фіналістів-переможців – 4 учні Черкаського фізико-математичного ліцею, 2 учні Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 імені Т. Г. Шевченка, 2 учні Черкаської гімназії №31 Черкаської міської ради, 2 учні Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів Кам’янської районної ради, 2 учні Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської районної ради.

2 золоті медалі виборов Томіло Артем, учень 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради.