Мала академія наук

Іван Галич – учасник Конкурсу МАН України

9-12 квітня у відділеннях математики, економіки, фізики й астрономії відбувся фінал конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Позмагатися за перше місце до Києва приїхали 67 математиків, 48 економістів та 68 фізиків і астрономів.

Привітали молодих науковців із початком дводенного інтелектуального марафону президент МАН України Станіслав ДОВГИЙ; член піклувальної ради НЦ «МАНУ», народний депутат України Остап СЕМЕРАК; куратор відділення технічних наук, директор Інституту гідромеханіки НАН України Віктор ГРІНЧЕНКО; голова журі відділення математики, доцент кафедри загальної математики механіко-математичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук Володимир ПЛАХОТНИК; член журі секції «Фінанси, грошовий обіг і кредит», доцент кафедри фінансів економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, кандидат економічних наук Юлія НАКОНЕЧНА; співак, народний артист України Олесь ХАРЧЕНКО і майстер художнього слова, народний артист України Анатолій ПАЛАМАРЕНКО.

Від почесних гостей і провідних науковців учасники відділень отримали «порцію» заохочувальної та професійно корисної інформації. А випускник МАН Дмитро РУМЯНЦЕВ запросив учнів долучитися до воркшопу з адитивних технологій, організованого спеціально для учасників відділень математики, економіки, фізики й астрономії. Під час воркшопу юні науковці опанують навичками 3D-моделювання та 3D-друку.

Галич Іван представляв Черкащину у секції «Мікроекономіка та макроекономіка» відділення економіки. За результатами написання контрольної роботи з математики, підсумками заочного оцінювання та захисту науково-дослідницьких робіт у своїй секції Іван посів 13 місце серед 19 учасників Конкурсу.

Вітаємо Івана із успішним завершенням ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН України та бажаємо нових перемог у підкоренні економічних вершин!