Сторінка психолога

Сторінка психолога

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам. Торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, та відповідно до Кримінального кодексу України визнається тяжким злочином. Учні 10-б класу разом із практичним психологом Лідією Хоменко та вчителем правознавства Олександром Мухою розглянули, як  не потрапити на гачок торгівців людьми та дбати про свою безпеку. 

Детальніше...

Психологічна підтримка учасників освітнього процесу

У результаті військової інтервенції російської федерації до України постало гостре питання стану психологічного здоров’я здобувачів освіти та їхніх батьків, що впливатиме на освітній процес у новому навчальному році. Одним із головних завдань закладу освіти є повсякденна психологічна допомога та емоційна підтримка учасників освітнього процесу.

          Звертаємо увагу на  можливість отримати психологічну допомогу дітям та іншим учасникам освітнього процесу в кризових ситуаціях у закладі освіти: практичний психолог Хоменко Лідія Петрівна  конт. тел. 0678525588

Детальніше...