WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Хмарні сервіси

Хмарні сервіси

Міжнародний освітній форум "Цифрова трансформація освіти""

 

13-14 лютого 2020 року учитель Городищенського економічного ліцею Сотникова Софія Анатоліївна відвідала ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті» та виставку «Інноваційні засоби в освіті» в рамках Міжнародного освітнього форуму «Цифрова трансформація освіти» в м. Івано-Франківську,

Детальніше...

Чемпіонат з гри Minecraft

26 березня 2019 року з ініціативи та організаційної активності вчителя інформатики Сотникової  Софії Анатоліївни в ліцеї відбувся І Чемпіонат Городищенського району з гри Minecraft.

Детальніше...

Фестиваль у Майкрософт

   16 грудня 2016 року директор ліцею Надія Жуган та заступник директора Олена Бурлака взяли участь у ІІ Всеукраїнському фестивалі педагогічних ідей з використання ІКТ, який проходив в рамках Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" у компанії Майкрософт, м. Київ.  

Детальніше...

Місто майбутнього від STEM PEOPLE

 

#MEEchampionshipUkraine Протягом 4-8 червня команда Городищенського економічного ліцею Черкаської області STEM PEOPLE взяла участь у Першому командному чемпіонаті з Minecraft: education Edition. До складу команди входили Харенко Віталій, Чубок Андрій, Забожко Артем, Трубіцин Дмитро, Чернуха Володимир під керівництвом учителя Софії Сотникової.

Детальніше...

Семінар у м. Шостка

    3-4 жовтня 2016 в рамках Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" Ігор Клепко, учитель інформатики ліцею, взяв участь у  науково-практичному семінарі "Хмарні сервіси у загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку змішаного навчання", який відбувся в м. Шостка Сумської області.

Детальніше...

Тренінг Minecraft: E.E.

26 квітня 2018 року учителька ліцею Софія Сотникова взяла участь у тренінгу "Як створити STEM урок, використовуючи Minecraft: E.E.", який відбувся в офісі Microsoft Україна. Новатори з Дитячої Інжинірингової Школи "Brains&Hands" Роксолана Левицька та Ніна Кутузова познайомили учасників тренінгу з методикою створення STEM уроків з Minecraft Edu, підготовкою команди до участі в Першому Всеукраїнському командному чемпіонаті з Minecraft: E.E. Дякуємо організаторам за насичений день та учасникам команди STEM LUCKY за злагоджену роботу!

Літня школа в Одесі

   

      У рамках Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» 13-18 червня 2016 року в місті Одесі проведено Другу літню школу. У роботі літньої школи взяли участь учителі ліцею.

Детальніше...

VI Всеукраїнський освітянський форум

Нещодавно в м. Трускавець проходив VI Всеукраїнський освітянський форум, у якому взяв участь учитель інформатики ліцею Ігор Клепко.

Детальніше...

Досвід Конотопа

     17-18 травня І.В.Клепко, вчитель інформатики ліцею взяв участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Хмарні сервіси в загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку ІК-компетентності вчителів та учнів», який відбувся в місті Конотопі Сумської області.

Детальніше...

Семінар хмарників

Команда учителів ліцею у складі Ігора Клепка та Олени Бурлаки відвідали Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів», що проходив у м. Хмельницькому на базі навчально-виховного комплексу № 10 м. Хмельницького.

Детальніше...

Досвід столиці

     21 квітня директор ліцею Надія Жуган перебувала у гімназії «Оболонь» міста Києва, де відбувся Міжнародний науково-методологічний семінар «Хмарні сервіси в освіті як чинник розвитку 3С-компетентностей (Сommunication, Сooperation, Сollaboration)», 

Детальніше...