Методичні об'єднання

Загальна

Участь у STEM-тижні «Освітні можливості для майбутнього»

18-22 квітня 2022 року відбувся  регіональний науково-методичний STEM-тиждень «Освітні можливості для майбутнього». Учасники STEM-тижня мали чудову нагоду обмінятися досвідом. Маранська Ірина Андріївна, вчитель української мови і літератури, долучилася до обговорення особливостей реалізації STEM-освіти в гуманітарному аспекті та поділилася ідеями з теми «Елементи STEM на уроках української». Марченко Оксана Євгенівна, вчитель біології і хімії,  взяла участь в обговоренні теми «Освітній STEM-проєкт»  та презентувала учасникам досвід участі  у  проєктах екологічного спрямування. Володимир Михайлович Яровий, вчитель інформатики, взяв участь у обласному конкурсі «Територія STEM». 

Детальніше...

Корисні покликання в умовах дистанційного навчання

Пропонуємо добірку корисних покликань для дітей і батьків

Детальніше...

Опитування про якість харчування в їдальні

Дорогі ліцеїсти! Запроуємо пройти анкетування щодо якості харчування в їдальні. Для заповнення анкети перейдіть за посиланням

Дякуємо за небайдужість!

Детальніше...

Дистанційне навчання

Увага, ліцеїсти! З 14 березня відновлюється освітінй процес. Навчання буде відбуватися з використанням технологій дистанційного навчання в онлайн форматі.

Кілька важливих положень:

Детальніше...

Переможниця Конкурсу-захисту МАН

 

 

Вітаємо Іваненко Владиславу, ученицю 10 класу, та її наукового керівника Марченко Оксану Євгенівну із входженням до числа переможців (ІІІ місце) обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція педагогіка). Тема роботи: «Вебквест як один із способів формування компетентності молоді». Бажаємо творчих успіхів та плідної науково-дослідницької діяльності!

Детальніше...

Урок літератури в музеї

Учні 9 класу разом із вчителем української мови і літератури Іриною Маранською відвідали краєзнавчий музей Семена та Петра Гулаків-Артемовських, автора першої української опери "Запорожець за Дунаєм" та видатного українського письменника і педагога. Музей засновано  Георгієм Ковалем і відкрито 4 вересня 1966 року.

У музеї ми побачили багато цікавих експонатів. На стінах чудові портрети, картини, під склом зберігаються листи, їх дуже цікаво переглядати. Нашу увагу привернуло вбрання священника. Виявляється, Семен та Петр походили із родини священників і за традицією мали теж ним стати, але серце одного належало музиці, а іншого молодій жінці, а згодом - педагогіці. Родини не чинили спротиву мріям хлопців, тож Петро та його племінник Семен змогли досягти значних висот у своїй діяльності, розкривши свої таланти.

Цікавим експонатом, що нам дуже сподобався, є родинне  дерево сім‘ї Гулаків. Воно налічує понад 220 імен!  

Також ми мали можливість переглянути експозиції та послухати актуальну інформацію не тему "Соборна і свята, моя ти Україно!", присвячену Дню Соборності України. 

Відвідали також виставку сучасних експонатів, присвячену захисту України від агресії. Висловили повагу тим, хто стояв на захисті нашої Батьківщини і тим, хто сьогодні на Сході країни відстоює спокій нашої землі, її територіальну цілісність та незалежність. Уважно розглядали матеріали, які розташовані в експозиційній кімнаті АТО-ООС. Було дуже зворушливо та цікаво. 

І наостанок поринули у дитинство і переглянули  унікальну колекцію ляльок та новорічно-різдвяних ретро-листівок 

Ми щасливі, що в нашому місті є такий музей. Дуже вдячні Аллі Володимирівні Сухорученко, директорці музею  за цікаву історію про Петра та Семена Гулаків-Артемовських. Сподіваємося, що повернемося до музею ще не один раз, адже нам було там дуже цікаво.  

                                                            Завгородня Вероніка, учениця 9 класу 

Перемога в обласному етапі конкурсу "Учитель року"

 

Учитель української мови та літератури нашого ліцею Осадча Юлія Петрівна увійшла в число переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2021" в номінації "Українська мова та література".

Детальніше...

УВАГА!!! Канікули продовжено

Повідомляємо, що осінні канікули продовжено до 31 жовтня згідно рекомендацій відділу освіти Городищенської міської ради: "З урахуванням частини четвертої статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту», з метою запобігання поширення серед учасників освітнього процесу гострого респіраторного захворювання COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2, керуючись рішенням обласної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.10.2021 № 22 відділ освіти Городищенської міської ради рекомендує продовжити  осінні канікули до 31.10.2021 включно" (лист від 22.10.2021 №930/01).

Детальніше...

Ми проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з нагоди відзначення 25 листопада - Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками; 1 грудня - Всесвітнього дня боротьби із СНІДом; 2 грудня - Міжнародного дня боротьби за скасування рабства; 6 грудня - річниці з дня «Монреальської різанини»; 10 грудня - Міжнародного дня прав людини.

Детальніше...

Батьківські збори перед новим роком

       

Традиційно в ліцеї проводяться батьківські збори в переддень   1 вересня. З метою підведення підсумків співпраці педагогічного та учнівського колективів із батьками за минулий рік та  ознайомлення  із завданнями на 2021-2022 навчальний рік, а також для знайомства з батьками нових учнів ліцей запрошує батьків. Під час зібрань розглянули правила користування мобільними телефонами під час навчального процесу, норми поведінки ліцеїстів, підписали згоди на розміщення персональних даних на сайт закладу освіти та інших інтернет ресурсах та інше. 

                                                 

Міжнародний  день  боротьби зі СНІДом

До Міжнародного  дня  боротьби зі СНІДом  у ліцеї обговорювали актуальні питання здорового способу життя та профілактики ВІЛ-інфекції, СНІДу. Ми всі мріємо жити повноцінним життям, отримати освіту, працювати, мати сім’ю,  дітейУсього цього можна позбутисяякщо легковажно ставитисянасамперед, до власного здоров’я.   

Детальніше...