Заходи, події

Заходи, події

Акція "Чисте довкілля"

            

Ліцеїсти долучилися до акції "Чисте довкілля". Традиційна акція з упорядкування територій відбувається навесні. Слідуючи традиціям екологічної активності, учні 9-х класів разом із класними керівниками Ю.П. Осадчою, Л.В. Гудзь та вчителем фізичної культури Б.І. Щибрею прибрали територію міського пляжу біля р. Вільшанки.

Детальніше...

Онлайн-читання знавців творчості М. Драй-Хмари

 
29 квітня відбулися VII науково-практичні онлайн-читання знавців творчості Михайла Дай-Хмари "Духовний світ української людини в новітній рецепції творчості М. Драй-Хмари". Перша міська гімназія Черкаської міської ради Черкаської області ініціювала та організувала онлайн-конференцію для учнів.

Детальніше...

Участь в регіональному STEM-тижні

       

З 19 по 23 квітня за ініціативи КНЗ ЧОІПОП ЧОР проходив регіональний науково-методичний STEM-тиждень. Захід проводився з метою об’єднання інтелектуальних зусиль педагогічного загалу області в аспекті реалізації SТЕM-орієнтованого підходу, висвітлення проблематики з питань розвитку напрямів SТЕM-освіти в регіоні, формування освітнього SТЕM-середовища з використанням інноваційних технологій, засобів та моделей освіти.

Детальніше...

26 квітня − 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

Хай стане мир міцнішим у стократ, 

Хай над землею чисте небо буде. 

Чорнобиль – попередження, набат, 

Його уроків людство не забуде! 

     26 квітня - 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи. Це знакова дата для кожного українця. Вона розділила життя на до і після. Саме в цей день у 1986 році сталась найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС Ми стали свідками не тільки всесвітньої трагедії, а й безмежної мужності, жаги до життя багатьох тисяч наших земляків. Чорнобиль – не тільки трагедія, подвиг, а й пам'ять.

Детальніше...

22 квітня – Всесвітній день Землі

22 квітня у світі відзначають Всесвітній День Землі. Це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Ліцеїсти постійно дбають про довкілля, тому цьогоріч вони під керівництвом вчителя біології Оксани Марченко також долучились до відзначення Всесвітнього Дня Землі. 

Детальніше...

Ліцейна родина - захисникам України

   

    У Городищенському економічному ліцеї  за останні кілька років склалася  добра традиція благодійництва: щороку перед Великодніми святами учні, батьки та вчителі у співпраці з волонтеркою Світланою Воротило долучаються до збору допомоги нашим захисникам в зону ООС.  Члени ліцейної родини збирають і відправляють воїнам на передову смаколики, фрукти, чай, каву, учні малюють малюнки, пишуть листи  нашим героям  з  привітаннями та  побажаннями  повертатися додому живими. 

Детальніше...

Переможці обласного конкурсу на кращий електронний освітній ресурс

 

Учителі нашого ліцею увійшли до числа переможців Обласного конкурсу на кращий електронний освітній ресурс. Цифрові ресурси Осадчої Ю. П. "Електронна розробка уроку української літератури. 10 клас. Іван Франко «Сойчине крило» та Бурлаки О. В. та Марченко О. Є. "Електронний освітній ігровий ресурс вебквест «Зелений журавлик» визнані переможцями з-поміж ресурсів учителів Городищенської ОТГ (Н-з відділу освіти Городищенської міської ради від 26.03. 2021 № 77). Робота Бурлаки О.В. та Марченко О.Є. - здобула ІІІ місце на обласному етапі конкурсу (наказ КНЗ «ЧОІПОПП Черкаської обласної ради» від 16.04.2021 № 78/01-06) 

Детальніше...

Мріємо та діємо разом

Протягом 19 - 23 квітня команда учнів восьмого класу NPA (народженні допомагати) разом із класним керівником Іриною Маранською приєдналися до молодіжної спільноти спільноти - учасників програми «Спільно Сильно: шкільний тиждень активізму».  

Детальніше...

Бенчмаркінг "Нові можливості нової школи"

22 квітня у Черкаській гімназії №9 ім. О.М. Луценка для директорів 29 закладів освіти, які беруть участь в обласній програмі «Інноваційні школи Черкащини», та голів громад Черкащини, у яких ці школи розташовані, відбулася нарада з питань реалізації обласної цільової програми „Інноваційні школи Черкащини". Нагадаємо, що програму продовжено до 2023 р. Від Нашого ліцею участь у заході взяла заступник директора з НВР Олена Бурлака, від Городищенської міської ради - заступник міського голови Андрій Оверченко.

Детальніше...

Онлайн зустріч вчителів фізкультури

23 квітня 2021 року відбувся  круглий стіл «Простір творчих ідей» для вчителів фізичної культури Городищенської ОТГ. Участь у заході взяв учитель фізичної культури ліцею Богдан Щибря. Під час заходу  було  охоплено актуальні теми упровадження інновацій у викладанні фізкультури, нових підходів до традиційних спортивних технік.

Детальніше...

Запрошуємо учнів взяти участь у проєкті «Моя кар’єра в Україні»

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», платформа Career Hub спільно з Першим Українським Міжнародним Банком розпочали реалізацію шостого всеукраїнського проєкту «Моя кар’єра в Україні» для учнів та учениць 9-10 класів закладів загальної середньої освіти України https://careerhub.in.ua/mycareerua/

Детальніше...