Заходи, події

Заходи, події

UKRAINE is the CAPITAL OF GREAT PEOPLE

Команда учениць ліцею 8-10 класів (Дудник Інна, Крись Юлія, Приймич Вікторія, Клименко Софія, Галич Ірина, Кошелєва Ніка, Погрібна Валерія, Федорова Євгенія) під керівництвом вчительки англійської мови Вікторії Шастун взяли участь в онлайн таборі UKRAINE is the CAPITAL OF GREAT PEOPLE. Протягом двох тижнів (6.06.22- 17.06.22) учні відвідували конференції та удосконалювали свої знання в різних галузях.

Детальніше...

Свято вручення свідоцтв дев'ятикласникам

17 червня 2022 р. завершився важливий етап в житті наших ліцеїстів дев'ятикласників - відбулося свято урочистого вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту. Свято пройшло в теплій домашній атмосфері. На подвір'ї зібралися юні випускники, батьки і педагоги ліцею. Учні разом із класним керівником Іриною Андріївною Маранською взяли участь у святковій фотосесії.

Детальніше...

Тиждень безпеки дорожнього руху 2022

З 23 по 29 травня 2022р. в Україні проходив Тиждень безпеки дорожнього руху, що відбувався у рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 у світі. Даний етап присвячений питанням безпеки на дорогах в умовах воєнного стану. 

Детальніше...

Останній дзвінок 2022

Ліцей... Це не просто заклад освіти, це потужна команда найкращих, прогресивних, талановитих і успішних людей: учнів/учениць і педагогів, які невпинно розвиваються, долають виклики і досягають вершин. Сьогодні ми підсумували 2021/2022 н.р. Непростий рік, який ми з гідністю згуртованою командою пройшли від старту до фінішу - онлайн Свята ліцейного дзвоника. Зібрала всю ліцейну громаду заступник директора Галина Покась.

Детальніше...

Засідання учнівського самоврядування Ліцейної республіки

23.05.2022 року  в режимі відеоконференції на платформі Google Meet спільно з заступником директора з НВР Покась Галиною Вікторівною відбулось чергове засідання учнівського самоврядування Городищенського економічного ліцею з порядком денним: 

Детальніше...

Запобігання торгівлі людьми під час війни

Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерство соціальної поліики України запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб.

Детальніше...

Спогад про Кобзаря

  

Національно-патріотичне виховання є важливою ланкою ліцейного життя. Нам є що згадати, нам є чи пишатися. Особливе місце в пантеоні українських героїв посідає постать Тараса Шевченка. Видатний українець вражає до цього часу не лише унікальністю літературного й мистецького доробку, а й сміливістю, з якою відстоював право українського народу на свободу.

Детальніше...

Екологічні аспекти Широкої війни

 

Нинішня війна, як і будь-яке інше лихо, нещадно руйнує всю природу – страждають повітря, вода, земля, рослини і тварини. Екологи попереджають, що рани, які російська армія завдає лісам, степам і водоймам України, залишаться на десятиліття, а спадок війни нестиме загрозу й після того, як гармати стихнуть. 

Детальніше...

День Європи 2022

 

Протягом травня у Городищенському економічному ліцеї проводились заходи до Дня Європи. Зважаючи на дистанційну форму навчання, вчитель правознавства ліцею О.О.Муха залучив учнів до проведення тематичних онлайн конференцій.

Детальніше...

Всесвітній день без тютюну

Хоча шкідливість куріння була відома дуже давно, проте й до цього часу тютюн широко вживається населенням усієї земної кулі. Ця звичка побутує фактично на всіх континентах, кількість курців не зменшується, а, на жаль, зростає.                                                                                                    

31 травня у всьому світі проводиться міжнародна акція по боротьбі з курінням – Всесвітній день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму. Він був встановлений в 1988 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я на 42 сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я. ВООЗ цією акцією застерігає населення планети від згубної звички – однієї з найбільш поширених епідемій за всю історію існування людства – нікотиноманіі, що стоїть в одному ряду з алкоголізмом і наркоманією. 

Детальніше...

День вишиванки: креативно й пізнавально

Традиційно, у третій четвер травня, в Україні та світі святкують День вишиванки. Вишиванки сприймають як символ єднання, солідарності і підтримки. Особливої актуальності привернення уваги до нашої національної спадщини набуло в умовах війни з російським агресором. Оскільки в нинішніх умовах ліцей працює дистанційно, то до відзначення Дня вишиванки ми залучили можливості ІКТ: відеоредактори, технології для створення вебквестів та хмаринок слів.

Детальніше...