Учням

 

  

 

До уваги учнів та учениць проєкт з профорієнтації та побудови кар’єри. 

Міністерство освіти і науки України започаткували та впроваджують Всеукраїнський проєкт з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії». 

Мета проєкту: сприяти свідомому вибору здобувачів освіти професії своєї мрії та реалізації своїх здібностей в Україні. 


У межах проєкту проводиться комплекс комунікаційних заходів: профорієнтаційне тестування та консультування, створення мультимедійних інформаційних курсів у міжнародному форматі SCORM щодо сучасного ринку праці та актуальних професій, онлайн-екскурсії до найкращих українських компаній та організацій тощо. Всі вищезазначені послуги є безоплатними, які розташовані на єдиному ресурсі онлайн www.hryoutest.in.ua . Окрім того, на платформі здобувачі освіти можуть пройти онлайн-тестування. 

Ресурс доступу: http://hryoutest.in.ua/courses/diznaysya-pro-trendi Тестування учнів  буде корисним для успішного планування та реалізації перспектив власного професійного розвитку. 

За підсумком онлайн-тестування  учасники отримають інформацію про схильності та задатки до того чи іншого виду професійної діяльності; характерологічні особливості; характеристику особистісних якостей і особливостей поведінки; наявну адаптованість до соціально затребуваних видів професійної діяльності; ступінь розвитку здібностей; типи інтелекту в розрізі їх придатності до напрямів професійної діяльності; відповідність вимог різних професій до стресостійкості та індивідуальних рис особистості; когнітивні особливості особистості; психологічно обґрунтовані способи професійно застосувати наявні креативні здібності, а також буде надано список професій з коментарями та дорожня карта, що допоможуть визначити індивідуальну траєкторію навчання. Також учням пропонується пройти профорієнтаційне консультування з урахуванням результатів тестування та отримати  відповідний сертифікат, який може бути внесений у додаток до свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти.