WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p> WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Події, заходи

Події, заходи

Європа починається з кожного з нас!

      15 травня у ліцеї відбулися заходи, присвячені Дню Європи в Україні.

Детальніше...

День числа Пі

14 березня весело і креативно відзначили день числа Пі (3,14). Саме 14.03. з ініціативи фізика Ларрі Шоу (до речі, це також день народження Альберта Енштейна) відзначається День числа Пі. На честь іменинника організували фотозону I ? число Пі, виставку креативних інсталяцій та математичну естафету.

Детальніше...

Навчання лідерів

Нещодавно у приміщенні РБДЮ відбулося засідання  «Школи лідерів». Учениця ліцею Петренко Іванна взяла участь у засіданні лідерів «Лідер – це я. Я вирішую проблеми».

Детальніше...

З двох зроби три...

        Директор ліцею Надія Жуган взяла участь у польсько-німецько-українському семінарі для вчителів та педагогів «З двох зроби три… як організувати тристоронню зустріч молоді», який відбувся 8-12 березня 2019 р. у Міжнародному домі зустрічі молоді (МДЗМ) Кшижова, Республіка Польща.

Детальніше...

Знайомство з бібліотекою

Традиційна екскурсія восьмикласників ліцею до районної бібліотеки відбулася нещодавно. Учні 8 класу відвідали дитячу районну бібліотеку та бібліотеку для дорослих. Перед учнями виступили бібліотекарі, які розяснили тонкощі оганізації роботи читальної зали, абонемента, Інтернет-центру бібліотеки.

Детальніше...

М18. Імітаційна гра "Партія моєї мрії"

         

19 жовтня 2018 року у рамках проекту відбулася Всеукраїнська імітаційна гра-вибори до Парламенту «Партія моєї мрії». Гра проходила в рамках міжнародного проекту «За розвиток громадянської активності дітей та молоді у Східній Європі» за підтримки МЗС Німеччини. За ініціативою Городищенського економічного ліцею (координатор Жанна Іванівна Здоренко) до гри-проекту долучилися школи-партнери Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, В’язівська ЗОШ І-ІІІ ст., Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Детальніше...

Ми - сучасні європейці!

Весело і креативно відзначили в ліцеї День Європи.

Детальніше...

Українсько-польська зустріч-сватка

       25-28 червня у місті Варшава відбулася зустріч-сватка українських та польських освітян, організована Фондом Освіта для Демократії (Варшава, Польща) та Лабораторією Громадянської Освіти “Пошук” Товариства Лева (Львів, Україна) для налагодження міжнародної співпраці шкіл та обміну молоддю. Директор ліцею Надія Жуган представляла Городищенський економічний ліцей та Городищину на цьому освітньому заході.

Детальніше...

День Європи

     Щороку Україна долучається до відзначення Дня Європи, який є символом прагнення народів континенту до свободи і демократії. Цьогорічний День Європи знаменний ще й тим, що Україна отримала довгоочікуваний безвізовий режим.

Детальніше...

Day of Europe

Фотоальбом "День Європи-2018"

#gorliceum_вишиванка
#gorliceum_17травня

Яскраво патріотично відзначили у ліцеї День Європи. Протягом тижня ми здійснили віртуальні мандрівки різними регіонами Європи - познайомилися з архітектурними пам`ятками, традиціями країн Європи. Кожен тематичний день був присвячений Північній Європі, Південній Європі, державам-засновницям Європейського Союзу, а також нашим сусідам - Польщі, Словаччині, Угорщині, Румунії, Молдові.

Детальніше...

Перемога в конкурсі сайтів

     26 травня 2016 р. підведені результати конкурсу сайтів Євроклубів Черкаської області.пишаємося тим, що сайт Євроклубу «TEAM!»  нашого ліцею посів перше місце!

Детальніше...