Семінари та конференції

Семінари та конференції

Участь у семінарі "Використання STEM технологій під час викладання природничих дисциплін"

19 грудня 2023 року вчитель біології та хімії ліцею Оксана Євгенівна Марченко взяла участь у семінарі для вчителів природничого циклу з теми "Використання STEM технологій під час викладання природничих дисциплін".

Детальніше...

Круглий стіл психологів та соціальних педагогів

22 листопада 2023 року відбувся круглий стіл «Взаємодія закладу освіти, сім’ї і суспільства у вихованні дитини, її адаптації до умов соціального середовища». У заході взяли участь практичні психологи та соціальні педагоги закладів дошкільної та загальної середньої освіти Городищенської ТГ.

Детальніше...

Учительський форум у Львові

27-28 жовтня у Львові  на кампусі Українського католицького університету відбувся форум - підсумок проєкту«TeachConnect», реалізація якого стала можлива за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program.  

TeachConnect - проєкт для сучасний українських вчителів, які працюють зі старшокласниками, а після завершення пандемії та початку повномасштабного вторгнення, долають щоденні виклики і прагнуть професійно зростати. Учасниками даного проєкту стали директорка Городищенського економічного ліцею Жанна Здоренко, заступниця директора з навчально-виховної роботи Ірина Маранська, учителька хімії та біології Оксана Марченко. 

Детальніше...

Експертна діяльність вчителя української мови І. А. Маранської

       

Заступник директора ліцею, вчитель української мови Ірина Андріївна Маранська як експерт взяла участь у третьому етапі сертифікації вчителів української мови. Цей етап передбачає  вивчення практичного досвіду роботи педагогів, які здійснюють реалізацію нового Державного стандарту у 5–6 класах.

Детальніше...

Професійне зростання педагогів під час карантину

Колеги, просимо заповнити таблицю, яка дозволить систематизувати інформацію про шляхи професійного зростання вчителів за період карантину.

Посилання на таблицю

Детальніше...

Методична діяльність вчителя історії О.В. Бурлаки

     

Заступник директора та вчитель історії ліцею Олена Вікторівна Бурлака, яка входить до числа авторів модельних навчальних програм та підручників з історії для Нової української школи,  проводить активну методичну діяльність, беручи участь у заходах з підвищення кваліфікації педагогічних працівників різних областей України.

Детальніше...

Серпневий педагогічний EdCamp

 

29 серпня педагогічний колектив ліцею взяв участь у заходах районної серпневої конференції вчителів. Цього року районний методичний кабінет продовжив традицію проведення методичних заходів у форматі вчительської (не)конференції EdCamp: учасникам були запропоновані цікаві експертні та вчительські сесії, під час яких колеги знайомилися з сучасними формами і методами роботи. Під час експертних паралелей провели майстерки учителі ліцею

Детальніше...

Тиждень якості освіти

7 листопада 2023 року Управлінням Державної служби якості освіти в Черкаській області в рамках Тижня якості освіти проведено панельні дискусії з директорами закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, керівниками органів управління освітою щодо функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти та самооцінювання. 

Детальніше...

Майбутнє економіки

         9 червня 2019 року директор ліцею Надія Жуган взяла активну участь в обговоренні стану економічної шкільної освіти в Україні та поділилася власним досвідом викладання економіки у ліцеї. А вже із вересня ліцей долучається до апробації підручника нового покоління "Економіка" для учнів 8 класу.

Детальніше...

Відкрита лекція для студентів ЧНУ ім. Б.Хмельницького

1 листопада заступник директора ліцею Олена Вікторівна Бурлака провела відкриту лекцію на тему: "Класичні  засоби навчання в НУШ: сьогодення та перспективи" для студентів спеціальності 014 Середня освіта (Історія) рівня бакалавр та магістр Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. 

Детальніше...

Академічна доброчесність

  11-12 квітня директор ліцею Надія Жуган була учасником Міжнародної конференції "Академічна доброчесність: практичний вимір", що відбулася в Національному університеті "Києво-Могилянська академія". Конференція узагальнила успішні практики української освітньої спільноти у питаннях академічної доброчесності та якості освіти; учасники проаналізували, які стратегічні та практичні зміни варто здійснити для побудови якісно нової системи освіти України.

Детальніше...