Семінари та конференції

Семінари та конференції

Участь у професійному спілкуванні щодо розвитку STEM-освіти

 

11 квітня 2024 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся Всеукраїнський освітній non-stop «Центр STEM-освіти як простір інтелектуальних можливостей учасників освітнього процесу». Вчителі нашого навчального закладу Марченко Оксана Євгенівна  та Клепко Ігор Володимирович стали активними учасниками заходу.

Детальніше...

Медіаграмотний ретрит у Варшаві

27-29 березня Маранська Ірина Андріївна, учителька української мови та літератури взяла участь у Медіграмотному ретриті,  заході з обміну досвідом для учасників проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті», що впроваджується IREX за підтримки Посольства США в Україні та у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України та Академією української преси. 

Детальніше...

Експертна діяльність вчителя української мови І. А. Маранської

       

Заступник директора ліцею, вчитель української мови Ірина Андріївна Маранська як експерт взяла участь у третьому етапі сертифікації вчителів української мови. Цей етап передбачає  вивчення практичного досвіду роботи педагогів, які здійснюють реалізацію нового Державного стандарту у 5–6 класах.

Детальніше...

Тренер експертів сертифікації педпрацівників

З 21 лютого по 12 березня 2024 року управління Державної служби якості освіти у Черкаській області проводило навчання для кандидатів в експерти сертифікації. Маранська Ірина Андріївна, заступник директора, учителька української мови та літератури, працювала  тренером із підготовки експертів, учителів української мови та літератури.  

Детальніше...

Методична діяльність вчителя історії О.В. Бурлаки

     

Заступник директора та вчитель історії ліцею Олена Вікторівна Бурлака, яка входить до числа авторів модельних навчальних програм та підручників з історії для Нової української школи,  проводить активну методичну діяльність, беручи участь у заходах з підвищення кваліфікації педагогічних працівників різних областей України.

Детальніше...

Молодий учитель у ліцеї

У лютому в ліцеї відбувся рух наставництва – допомога молодим учителям у їх професійному становленні під час практики.  У рамках практики майбутні учителі англійської мови Дмитро Кнауб (факультет «Економіки, бізнесу та міжнародних відносин», спеціальність «Філологія», Університет митної справи та фінансів) та Вікторія Швидка (факультет «Навчально-науковий інститут іноземних мов», спеціальність «Англійська і німецька мови» ЧНУ ім.Богдана Хмельницького) відвідали уроки учителя англійської мови ліцею - Анастасії Лавренко

Детальніше...

Тиждень якості освіти

7 листопада 2023 року Управлінням Державної служби якості освіти в Черкаській області в рамках Тижня якості освіти проведено панельні дискусії з директорами закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, керівниками органів управління освітою щодо функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти та самооцінювання. 

Детальніше...

Участь у семінарі "Використання STEM технологій під час викладання природничих дисциплін"

19 грудня 2023 року вчитель біології та хімії ліцею Оксана Євгенівна Марченко взяла участь у семінарі для вчителів природничого циклу з теми "Використання STEM технологій під час викладання природничих дисциплін".

Детальніше...

Відкрита лекція для студентів ЧНУ ім. Б.Хмельницького

1 листопада заступник директора ліцею Олена Вікторівна Бурлака провела відкриту лекцію на тему: "Класичні  засоби навчання в НУШ: сьогодення та перспективи" для студентів спеціальності 014 Середня освіта (Історія) рівня бакалавр та магістр Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. 

Детальніше...

Круглий стіл психологів та соціальних педагогів

22 листопада 2023 року відбувся круглий стіл «Взаємодія закладу освіти, сім’ї і суспільства у вихованні дитини, її адаптації до умов соціального середовища». У заході взяли участь практичні психологи та соціальні педагоги закладів дошкільної та загальної середньої освіти Городищенської ТГ.

Детальніше...

Учительський форум у Львові

27-28 жовтня у Львові  на кампусі Українського католицького університету відбувся форум - підсумок проєкту«TeachConnect», реалізація якого стала можлива за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program.  

TeachConnect - проєкт для сучасний українських вчителів, які працюють зі старшокласниками, а після завершення пандемії та початку повномасштабного вторгнення, долають щоденні виклики і прагнуть професійно зростати. Учасниками даного проєкту стали директорка Городищенського економічного ліцею Жанна Здоренко, заступниця директора з навчально-виховної роботи Ірина Маранська, учителька хімії та біології Оксана Марченко. 

Детальніше...