Хмарні сервіси

Чемпіонат з гри Minecraft

26 березня 2019 року з ініціативи та організаційної активності вчителя інформатики Сотникової  Софії Анатоліївни в ліцеї відбувся І Чемпіонат Городищенського району з гри Minecraft.

Тема чемпіонату: «”Розумний” та “зелений” приватний будинок». Учасникам потрібно було продемонструвати навички поєднання побудови складних архітектурних споруд з ландшафтним дизайном та оздобленням, використати SMART та GREEN технології при побудові приватного будинку.

Ми розуміємо, що використання гри Minecraft в навчальному процесі покликано розвинути навички взаємодії, спонукає створювати та надає простір для спільної творчості дітей. За допомогою моделювання, проектування, програмування в Minecraft учні в інтерактивній формі отримають не тільки знання, але й формують освітні компетенції, розвивають навички роботи в команді, визначають ціннісні пріоритети. Саме тому велика увага приділяється популяризації гри серед учнів.

Вітаємо переможців Чемпіонату Городищенського району з гри Minecraft:

Учні 6 – 8 класів

І місце Дігтяр Данило (ЗОШ №2, 8 клас)

ІІ місце Приходько Богдан (ЗОШ №2, 8 клас)

ІІІ місце Гаркуша Владислав (ліцей, 8 клас)

Учні 9 – 10 класів

І місце Пестенков Дмитро (ліцей, 9 клас)

ІІ місце Хоменко Антон (ліцей, 9 клас)

ІІІ місце Залозний Вадим (ЗОШ №2, 10 клас)

Підготовча категорія

І місце Ринковий Назар

ІІ місце Шастун Анна

Подяка за роботу журі – команді Городищенського економічного ліцею, яка перемогла у Всеукраїнському командному Чемпіонаті з гри Minecraft Edu (Київ, 2018 рік):

1. Чубок Андрій (11-А клас)
  2. Забожко Артем (9 клас)
  3. Трубіцин Дмитро (Городищенський коледж УДАУ)
  4. Чернуха Володимир (10-А клас).