Подорож переможців рейтингу "Клас року"

Наш ліцей має багато чудових традицій і одна з них – це щорічне відзначення учнів найактивнішого класу у номінації "Клас року" За результатами роботи у цьому навчальному році перемогу здобув 11-й клас. Нагорода за продуктивний рік - заслужений відпочинок. У подарунок отримали преміальні кошти, які використали на поїздку до Черкас. Тож 1 червня разом із класним керівником Іриною Андріївною Маранською випускники вирушили у спільну мандрівку.
Спочатку відвідали зоопарк.  Обід був у Mcdonalds, KFC, «Львіські круасани» (врахували смаки та вподобання всіх). Далі була екскурсія до буддійського храму «Білий лотос», після якої, на березі Дніпра, відпустили символічні кораблики дитинства з ім’ям та прізвищем кожного одинадцятикласника. Останній пунктом плану відпочинку був боулінг.
Чудово провели час разом та відновили сили, які так потрібні для НМТ і вступу.  А ще на згадку залишиться багато світлин та відео про цей день, які мотивуватимуть наступні покоління ліцеїстів бути активними, керуючись народною мудрістю: «Хто вміє працювати — той вміє і відпочивати».
За матеріалами сторінгки ліцею у Фб