POSITIVE SCHOOL DAY-2024

20 березня – Міжнародний день щастя. Дев'ять років тому з'явилося це одне з найоригінальніших і водночас незвичних свят. День Щастя – це чудовий день, щоб нагадати нашим учням про те, що щастя – це не просто емоція, а й свідомий вибір.

У це день, ми намагалися  зробити ліцей місцем, де кожен відчуває себе щасливим. А для наймолодших  ліцеїстів, восьмикласників,  організувати цікаві заходи, до проведення яких долучилися учні 11-го класу: Бердник Олександр, Майченко Богдан, Яценко Богдана, Гуленко Віталій організували конкурси на найкраще фото «Обійманці», провели веселу руханку, танцювальний  вхід  у клас на урок.  Восьмикласники взяли участь у фотосесії «Моменти щастя»,  створювали дописи на «Стіні позитиву», обирали собі «Шматочок щастя». 

Разом дійшли до висновку, що щастя є і воно – поруч, варто лише пригледітися. Ми, українці, знаємо ціну щастя, і пам’ятаємо його смак ще з того часу, коли не було війни. Нам усім для щастя потрібне мирне небо. Неодмінно цей день попереду, а ми - робимо все для того, щоб він настав якнайшвидше.