День відкритих дверей у Київському національному університеті культури і мистецтв

З метою ознайомлення учнів 11-х класів із новаціями вступної кампанії у 2024 році, отримання  необхідної інформації про навчання в Київському національному університеті культури і мистецтв,  15 березня 2024 року, учні  11-го  класу здійснили  захоплюючу мандрівку на профорієнтаційний захід -  День відкритих дверей. 

Ми поринули в атмосферу науки та творчості, а також поспілкувалися з цікавими людьми. На кожному з етапів екскурсії в аудиторіях ми знайомилися зі студентськими деканами, які цікаво розповідали про факультети, де вони навчаються. Особливо нас вразив ІКІТБ - Інститут кіно і телебачення. Його студдекан  розповів нам про навчання на цьому факультеті. Ми поспілкувалися про новинки у сфері кінофільмів та про тонкощі вступу. 

      Одним із найяскравіших моментів екскурсії стала зустріч з Михайлом Поплавським, відомим українським співаком та ректором КНУКіМ. Ми жартували, слухали настанови, говорили про його життя та досвід навчання. Це було дійсно незабутньо! Після зустрічі кожен охочий мав змогу зробити з ним селфі.  

Сучасний університет із великою кількістю красивих  кабінетів приємно вразив. А ще нас пригостили смачною кавою зі смаколиками – це стало чудовим завершенням нашої екскурсії. Цей день подарував нам незабутні враження та нові знання. 

Ми щиро дякуємо Київському університету культури за гостинність та натхнення. 

                                                      Завгородня Вероніка, учениця 11-го класу