Мовно-літературна конференція «Т. Шевченко та світовий гуманітарний простір»

13 березня Харченко Поліна, учениця 8-го класу та Шаповал Олександра, учениця 9-А класу під керівництвом вчителя української мови Ірини Андріївни Маранської взяли участь в учнівській мовно-літературній конференції «Т.Г. Шевченко та світовий гуманітарний простір», що стала підсумковим заходом шевченківського тижня. Дівчата підготували виступи на теми: «Моє відкриття   Т.Шевченка: подорож у світ генія», «Поезія в лініях: майстерність Тараса Шевченка-художника».

Головною метою конференції було залучення учасників освітнього процесу до збереження та популяризації творчості Т.Г. Шевченка, як генія української нації, який своїм словом об'єднав не лише Україну, а й весь світ. Учасники зібрання під час виступів презентували свої дослідження та творчі роботи присвячені життю та творчості великого генія українського народу, а також взяли участь у майстер-класах. 

Дякуємо Черкаській спеціалізованій школі I-III ступенів №28 Черкаської міської ради Черкаської області за організацію важливої зустрічі, що демонструє об'єднуючу силу культурної спадщини та мови, а також важливість вивчення й популяризації творчості видатних українських постатей у сучасному світі.