Вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.

24 листопада в ліцеї відбувся захід-реквієм з нагоди вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. Учасники заходу поринули в далекі 1930-ті рр. та пригадали якими були причини жахливої трагедії українського народу. Ведучі Анна Почтар (10 клас) та Назарій Бурлака (11 клас) акцентували увагу на тому, що злочинні дії совєтської влади щодо українського народу - це була багаторічна  системна політика, спрямована на упокорення і подолання опору українців антинародній політиці комуністичної партії. 

Пригадали, що Голодомор 1932-1933 рр. був не єдиним в історії України ХХ ст. Звернули увагу, що, попри жахливі умови, українське селянство все одно чинило спротив владі і відстоювало свої права. Пам'ять усіх загиблих жертв Голодомору 1932-1933 рр. та інших голодів вшанували хвилиною мовчання та облаштуванням куточка пам'яті зі свічкою. 

Також ліцеїсти 25 листопада, в останню суботу листопада, долучилися до всеукраїнської акції "Свіча пам'яті", а також, зважаючи на те, що нині Україна захищається від чергової спроби знищити нас, долучилися до благодійної акції зі збору коштів на потреби ЗСУ.