Благодійний ярмарок

Більше фото в соцмережах Фейсбук та Інстаграм

У сучасних умовах однією з прикметних ознак суспільної активності є благодійність. Ліцеїсти також долучаються до цієї діяльності. Протягом двох тижнів з 13 по 24 листопада у нас відбувся ліцейний ярмарковий марафон.

Метою було зібрати кошти для пожертви на потреби Збройних сил України, а також на облаштування ліцейного простору. Тож натхненні ціллю ліцеїсти активно включилися у створення фірм, розробку рекламних матеріалів, меню та різних бонусів для покупців. У підсумку кожен ярмарковий день дивував нас різномінттям страв і послуг, які завзяті продавці намагалися продати, закликаючи покупців як на справжньому ярмарку. Варто відзначити, що всі команди класів подбали про сервіс, гарне обслуговування та якісне меню. Загалом усе пройшло цікаво, красиво і головне - досягнуто мети: нам вдалося зібрати чималу суму. Тож 6000 грн були передані ГО "Центр забезпечення військових в зоні АТО" для придбання основи для маскувальних сіток та прожектора військовим, що захищають нас вночі від атак ворожих дронів. 

За результатом проведеного ярмарку складно було виділити кращих з кращих, оскільки всі створені фірми попрацювали на славу. Отож кожна команда отримала відзнаку:

Номінації І м.  ІІ м. ІІІ м.
Найкраще оформлення торгового місця 9б, 9а 10а, 8 10б, 11
Найкраще обслуговування клієнтів 11 10а 9а, 10б
Назва фірми 10а, 9а 11
Найбільший прибуток 8
Найактивніший/а учасник/учасниця в класі

8 кл. - Гаркуша Владислава

9а кл. - Атаманенко Аня

9б кл. Крижанівська Наталя

10а кл. - Куліш Влада, Олексійчук Назар

10б кл. - важко визначити

11 кл - Бердник Олександр

Найкраща фірма 8, 9а 9б, 11 10а, 10б