Фінансова грамотність

«Економічний експрес»

27 лютого 2020 року команда «Максимум» Городищенського економічного ліцею у складі:

• Тимофєєва Олександра, 10-А клас, капітан;
  • Хоменко Антон, 10-А клас;
  • Пестенков Дмітрій, 10-А клас;
  • Моргун Іванна, 11-А клас;
  • Панько Анастасія, 11-А клас;
  • Олексієнко Софія, 9 клас;

з учителем економіки та фінансової грамотності Сотниковою Софією Анатоліївною відвідали захід «Економічний експрес», присвячений інформаційним дням Національного банку України в регіонах (Готельно-ресторанний комплекс «Апельсин», м. Черкаси).

«Економічний експрес» - це низка освітніх заходів Національного банку України в регіонах, мета яких заохотити громадян приділяти більше уваги управлінню власними фінансами та бюджетом, підготувати насамперед молодь (школярів та студентів) до ухвалення впевнених і зважених фінансових рішень.

Ліцеїсти взяли участь в інтерактивному уроці з фінансової грамотності, грі «Що? Де? Скільки?». Команда «Максимум» гідно продемонструвала знання ліцеїстів з фінансової грамотності. Окрему відзнаку (подарунок) отримав Хоменко Антон за 2 місце в особистому заліку вікторини, в якій кожен учасник заходу грав індивідуально.

Для вчителів було проведено лекторій щодо аспектів викладання курсу фінансової грамотності в школі.

Заходи «Економічного експресу» були цікавими як для учнів, так і для вчителів, спрямовані на розвиток підприємницьких компетентностей та підвищення рівня фінансової обізнаності молоді.