Фінансова грамотність

Відкриття Клубу фінансової грамотності

Ліцей приєднався до Проекту "150 клубів фінансової грамотності"#ЖиттєвийКапітал, який активно поширюється в Україні. #Ми_змінюємо_країну На відкриття «Клубу мільйонерів» завітала громадський діяч Ірина Ванникова, яка долучилася до проведення гри-тренінгу «Життєвий Капітал», у ході якої старшокласники пізнавали секрети досягнення власних фінансових цілей.

Гостя наголосила на важливості інвестицій в особистий розвиток і відзначила, що знання і сучасні навички – найбільший капітал. Діти навчались, як поводитись з грошима, інвестувати їх з метою отримання майбутніх доходів.
Гра «Життєвий капітал» - це розробка українських авторів, які взяли за основу ідею використання інструментів малого та великого кола гри Cash Flow і адаптували її до реалій української економіки. Гра базується на особливостях українських економічних умов, українському ринку, українських фінансових інструментах та особливостях українського менталітету. 
Саме в ігровій формі діти значно легше та ефективніше засвоюють таку складну, але таку важливу для життя тему, як фінансова грамотність #moneyweekua2018. Використання цього потужного інструмента на практиці дає розуміння, яким чином у реальному житті можна досягти успіху та стати фінансово-вільною людиною, створивши свій власний капітал. Гравці отримують корисну інформацію про управління своїми активами, систему збереження, накопичення та використання ресурсів для збільшення своїх прибутків. 
Тренінг формує навички ведення обліку доходів та витрат, постійного відслідковування ринкової ситуації, стійкості до стресових ситуацій, партнерства, ведення переговорів та інших життєво необхідних навичок.